Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy itt ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy itt ennyi embernek olyan sok próbálkozás után sem jönnek össze a dolgai?

Figyelt kérdés

Korábban azt hittem, hogy akik itt panaszkodnak, hogy nem találnak nőt, azok valójában nem is próbálkoznak soha. De mostanában egy csomóan leírják, hogy mennyit próbálkoztak, küszködtek, és semmi.

Én ezt azért nem értem, mert az én barátaim egyáltalán nem tartoznak ebbe a menő jópasi kategóriába (ezt pasiként mondom, mielőtt jöttök, hogy biztos valami finnyás csaj vagyok), és mindegyiküknek voltak barátnői, partnerei. Nem "atomfullos plázabuxák", de simán csinos, igényes, vékony, szép arcú, normális csajok.

És ezeknek a srácok külsőre átlagosak, pénze csak most kezd néhányuknak lenni, mert lassan mind végzünk az egyetemeinken, nem is ilyen menőzős nagy partiarcok.. Szóval miért lehet, hogy másoknak meg egyáltalán nem jön be semmi?


2015. okt. 25. 09:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
10%
20, ez sok mindentől függ, hogy egy nő kit választ. De szerintem neked elég nehéz lenne elmagyarázni, úgyhogy hagyjuk.
2015. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%

Úgy bírom ezeket a kifogásokat:D A nők magas igényei, meg a faluból jött történet, hát komolyan mondom, ez nagyon kemény.

Valamit biztos, hogy rosszul csinálnak, csak már elment a kedvem a segítésüktől. Ők szeretnek poshadni a levükben, az olyan kényelmes. Fröcsöghetnek naphosszat, ez nekik már lételemük.

2015. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%

a gyks nők segítségei!

- Legyen önbizalmad (500 elutasítás után mireföl is legyen?)

- Mozdulj ki és keress (aztán 2 kérdéssel odébb meg le vagyunk oltva, hogyha utcán, étteremben van buszon merészelünk ismerkedni)

- Ne mozdulj ki, majd rádtalál a szerelem! (hol van ez garantálva?)

- Legyen jó kisugárzásod (megintcsak, mireföl legyen? Mitől jobb az én kisugárzásom a másik félezer kérőétől?)

- Ismerkedj társkeresőn (hány milliárd levél után fog vajon visszaírni 1 lány?)

- Öltözködj divatosan, trendin (háppersze, minden vágyam egy felszínes nő)

- Sportolj, mozogj, gyúrd ki magad (felszínesség a köbön)

2015. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
54%
Fu bazeg ne legyel mar ennyire eletkeptelen... Szerinted a varosban csak varosi lanyok vannak? Nezzuk fehervart. A buszpalyaudvaron van 18 videki megallo. A plazaban is tobb a falusi lany mint a varosi. Kisebb varosban is ez a helyzet, csak kisebb aranyban. Omfg
2015. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%

tic tac,


kifogást gyártani, azt tudtok. Ezzel viszont tényleg pokoli nehéz becsajozni, azt aláírom.

2015. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%
En vagyok az energikus, vidam, kisvarosi ember. Biztos konnyu ugy baratnot szereznem, ha nincs tarsasagom 2 srac haveron kivul, mert mindenki elment mar innen akinek volt protekcioja nagyobb varosban. Biztos rakas huszoneves ertelmes, igenyes not talalsz kisvarosban, a legkozelebbi nagyvaros ide 90 km. :) Nem vagyok gazdag sem, atlagos eletet elunk a csaladommal, de igenyesek vagyunk ettol, szep hazunk van, de kocsim kulon nincs meg, csak csaladnak. Voltak mar csajaim, de egyetemen csak, abban a nagyvarosban, nem itthon. Szoval hagyjuk ezt a menj be a varosba dumat, mert rohadtul nincs kihez odamenni, ha eg oda is mentem, jott a kocc, hogy aranyos vagy, de parkapcsolatban elek.
2015. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Ez itt a baj. Hogy az itt lévők a tanácsokon el se gondolkoznak, meg sem próbálnak változtatni, csak az ócska, bóvli kifogásaikat nyomják. Mert ezek azok. Pedig olyan sok szép belső értéked van, amire a nőknek buknia kéne, pl "minden nő ku.r.va, és csak az izmosra/pénzesre/bunkóra stb... buknak" mentalitás, hozzáállás. Árad ez belőled, ritka vonzó lehetsz egy nő számára. Főjjél a levedben, Te nem vagy hibás semmiért.
2015. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%

- Legyen önbizalmad (500 elutasítás után mireföl is legyen?)


Aki tényleg 500 elutasítást kapott (és mindegyikből tanult, levonta a tanulságokat, nem csak fejjel ment a falnak 500x ugyanúgy), annak már min. 3-4 barátnője van, mert annyi tapasztalatot szerzett.


https://www.youtube.com/watch?v=JA7G7AV-LT8


- Mozdulj ki és keress (aztán 2 kérdéssel odébb meg le vagyunk oltva, hogyha utcán, étteremben van buszon merészelünk ismerkedni)


Egy normális nő nem olt le és örül, ha egy igényes, magabiztos és kulturált férfi megszólítja nyilvános helyen. A legtöbb nő azt írja az oldalon, hogy örülne neki, max. van egy-két társas fóbiában szenvedő, aki pánikba esik, ha valaki ránéz és nem szereti, ha megszólítják. Személy szerint nem ilyen nőt akarnék magam mellé.


- Ne mozdulj ki, majd rádtalál a szerelem! (hol van ez garantálva?)


Ki írt itt ilyen hülyeséget? :D


- Legyen jó kisugárzásod (megintcsak, mireföl legyen? Mitől jobb az én kisugárzásom a másik félezer kérőétől?)


Elsőként békélj meg önmagaddal; a legtöbb emberen már az is rengeteget dobna itt, ha legalább odáig eljutna, hogy nem gyűlöli önmagát.


- Ismerkedj társkeresőn (hány milliárd levél után fog vajon visszaírni 1 lány?)


A társkereső nem a legjobb módszer, a legtöbben szerintem itt ezen a véleményen vannak.


- Öltözködj divatosan, trendin (háppersze, minden vágyam egy felszínes nő)


Nyilván egy krumplis zsákot magára húzó nőre vágysz, lenőtt hajjal és széttaposott, lyukas cipőben, nem pedig olyanra, aki igényesen és a stílusához illően öltözik.


- Sportolj, mozogj, gyúrd ki magad (felszínesség a köbön)


Feltételezem, 100 kilós, pocakos vagy éppen anorexiás nőkkel is rendszeresen ismerkedsz, hiszen te nem vagy felszínes.

2015. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
44%

De most nagyon szépen csokorba szedted a számodra(!) értéktelen tanácsokat, amikre rögtön reagáltál is, és biztos örülsz, hogy bebizonyítottad, hogy miért nem tudsz változtatni. Mondjuk nem is akarsz, ez továbbra is a probléma.

Leírták mit kéne tenned. Ezen kívül mit akarsz még?

És amúgy ha se önbizalmad, se pénzed, se jó külsőd nincs, akkor mi a fenét kéne benned egy nőnek meglátnia?

2015. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
27%

ma 12:51 kösz hogy kiforgattad a szavaimat te írástudó

Jaj néktek képmutató írástudók és farizeusok, mert hasonlatosak vagytok a meszelt sírokhoz, a melyek kívülről szépeknek tetszenek, belől pedig holtaknak csontjaival és minden undoksággal rakvák.

Épen így ti is, kívülről igazaknak látszotok ugyan az emberek előtt, de belől rakva vagytok képmutatással és törvénytelenséggel.

2015. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!