Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen barátnőm lehet/lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen barátnőm lehet/lehet-e egyáltalán barátnőm valaha, ha?

Figyelt kérdés

27 évesen annyit tudok felmutatni,hogy:


- prostituált vesztettem el a szüzességemet nem rég


- nem volt soha komoly kapcsolatom csak két komolytalan, kavarós fiatal koromban -> kevés tapasztalat a nők terén


- otthon lakom szüleimmel -> nulla egzisztencia


- alkalmazottként dolgozom nettó 140 ezerért -> alacsony státuszom van, nincs jócskán átlag feletti fizetésem


- kevés barátom van -> nem vagyok menő, szociális terminátor, nincs 30 fős csupa menő felső kategóriás emberekből álló baráti köröm, akik között én vagyok a vezérhím


- gitározom -> nem focizom, nem gyúrok, tehát "unalmas, gáz, nem menő"


- nincsenek céljaim -> nem leszek vállalkozó, szlovák rendszámú céges Audival, BMW-vel, vagy Mercivel


Lehet barátnőm vagy egész életemben fizetnem kell, azért, hogy nyúlhassak?


2015. okt. 23. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

"- nincsenek céljaim -> nem leszek vállalkozó, szlovák rendszámú céges Audival, BMW-vel, vagy Mercivel "


Nekem amiatt a szánalomvihar gondolkodás miatt nem kellenél, hogy a célok alatt te ezt érted.

2015. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kényszermeleg még simán lehetsz, sőt még választhatsz is hogy köcsög vagy aktív fél leszel! :D
2015. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!