Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen barátnőm lehet/lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen barátnőm lehet/lehet-e egyáltalán barátnőm valaha, ha?

Figyelt kérdés

27 évesen annyit tudok felmutatni,hogy:


- prostituált vesztettem el a szüzességemet nem rég


- nem volt soha komoly kapcsolatom csak két komolytalan, kavarós fiatal koromban -> kevés tapasztalat a nők terén


- otthon lakom szüleimmel -> nulla egzisztencia


- alkalmazottként dolgozom nettó 140 ezerért -> alacsony státuszom van, nincs jócskán átlag feletti fizetésem


- kevés barátom van -> nem vagyok menő, szociális terminátor, nincs 30 fős csupa menő felső kategóriás emberekből álló baráti köröm, akik között én vagyok a vezérhím


- gitározom -> nem focizom, nem gyúrok, tehát "unalmas, gáz, nem menő"


- nincsenek céljaim -> nem leszek vállalkozó, szlovák rendszámú céges Audival, BMW-vel, vagy Mercivel


Lehet barátnőm vagy egész életemben fizetnem kell, azért, hogy nyúlhassak?


2015. okt. 23. 16:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*hogy nőhöz nyúlhassak
2015. okt. 23. 16:22
 2/12 anonim ***** válasza:

A gitár sok lánynak bejön.


Nneki pl. biztosan: https://www.youtube.com/watch?v=vlRHfKATowY

2015. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nettó 140 :O az tök jóó :) nekem 110 és kormányhivatalnok vagyok.....
2015. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Második!


Ez a lány sokkal ügyesebb, mint én. :)


Ezek után még ezen a téren is lúzer vagyok.

2015. okt. 23. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, ha befejezed a sopánkozást és pozitívabban godolkozzol magadról.
2015. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel! Hátha megtanít kicsit jobban gitározni, meg talán valami másra is:d.
2015. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem azzal nyitsz egy randin, hogy prostival vesztetted el, akkor ez szerintem nem gond. A tapasztalat sem akkora gond, majd jön úgyis minden magától, ha lesz komoly kapcsolatod, ösztönből tudni fogod, mi kell a nőnek, miután megismered fokozatosan.

Az egzisztencia már más kérdés. Egy komoly kapcsolathoz azért nem árt egy saját lakás/ház, ha nem is azonnal, de a közeljövőben. Tehát máris van egy célod az életben. Én is csak 15-el keresek többet, ha a nő is ennyit keres, az már azért tűrhető összeg a közösben. De válts munkát, keress jobbat, és máris megvan a 2. célod.

Nem számít, mennyi barátod van, nem azért fog akárki is szeretni. Legyen 1-2 azért, akivel elmész néha ide-oda, hogy ne egymás nyakán lógjatok. A gitár valóban tetszik a nők egy részének, nem nevezném hátránynak, főleg ha valami saját dallamot is tudsz előadni.

Soha ne mondd egy nőnek, hogy nincsenek céljaid az életben. Ez a lehető legrosszabb. Mindig legyen célod, rövid és hosszútávra, akarj valamit elérni.

A prostikat pedig felejtsd el, legalább több pénzed marad. És ne rinyálj ennyit, mert ez nem férfias. Állj a sarkadra végre.


29F

2015. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Simán lehet normális barátnőd, csak először is hagyd abba az önsajnálatot, és inkább gondolj arra miben vagy jó, illetve milyen értékes tulajdonságaid vannak.

De jöjjön egy kis kifejtés:


-Az, hogy prostituálttal vesztetted el a szüzességed nem valami jó, de emiatt nem fogok ítélkezni. Viszont, ha még mindig prostikhoz jársz az már szerintem nem annyira nyerő. Az nem megoldás. Amúgy is, 27 évesen biztos tudod mi az az önkielégítés és manapság már sokféle "segédeszközt" lehet hozzá kapni, szóval légy egy kicsit kreatív. Egy normális nőt nem fog zavarni az, hogy kevés a tapasztalatod.


-Otthon laksz szüleiddel. OK, de azért szeretnél valamikor elköltözni? Saját lakást, családot? Ha igen, illetve otthon is besegítesz a szüleidnek, akkor ez így önmagában nem olyan gáz, ugyanis számos oka lehet annak, hogy miért laksz még otthon. Arra akartam csupán célozni, hogy az, hogy még otthon laksz nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy lusta disznó vagy.


Dolgozol és nagyjából átlag fizetésed van. Szerintem ez abszolút pozitívum. Sok ember örülne, ha egyáltalán lenne munkája.


Kevés barátod van. Na és? Attól, hogy valakinek sok/kevés a barátja még nem lesz se jobb, se rosszabb ember. Amikor egy nő megakar ismerni, akkor pont nem azt fogja "felmérni", hogy mennyi barátod van.


Gitározol. Elég szomorú, hogy ezt azzal azonosítod, hogy "unalmas, gáz, nem menő". Én pont, hogy lenyűgözőnek tartom, ha valaki tud gitározni. A volt barátom is gitározik (sajnos már abbahagyta, így kicsit berozsdásodott), de én még abban a fél percben is, amíg játszott nekem valamit totál oda voltam, meg tök szexinek találtam. Természetesen azonban ez nem elvárás.


A "nincsenek céljaim", illetve "nem leszek vállalkozó" meg se haragudj, de nem ugyanaz. Igen, ha nem az a célod, hogy vállalkozó legyél, akkor ja, nagy valószínűséggel tényleg nem leszel vállalkozó.

2015. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mintha egy 12 évest hallgatnék.

Úgy segítenék de inkább csak kioktatlak.

Szinte minden amit felmutatsz meaningless.

Nem vennéd észre mennyire agymosott vagy??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2015. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A felsorolásból az 1, 2, és 3 egyenként is kizáró ok nálam. Főleg az első kettő. De biztos van vki, akinek így is kellesz, csak ne legyenek nagy elvárásaid vele szemben.
2015. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!