Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy ha valaki eléggé megváltozik külsőre-belsőre jó irányban, akkor fog kelleni annak, akinek eddig nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy milyen típusú lányok jönnek be a srácnak, de én nem vagyok olyan, ezért nem is vesz komolyan. Viszont most tervezek belevágni egy nagy átalakulásba, fogyás, több edzés, csinosabb ruhák, új frizura, nem leszek annyira tapadós, stb. Elképzelhető, hogy egyszer felfigyelne rám, vagy totál esélytelen a dolog?
2015. okt. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

De ha csak így kellesz majd neki, a helyedben inkább hagynék a fenébe egy ilyen embert...

2015. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak erről van szó. Én sem érzem jól így magamat a bőrömben, és így önbizalmam sincs. Szóval nem csak miatta csinálnám.
2015. okt. 19. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez sok dologtól függ, de nem lehetetlen.
2015. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, teljes mértékben elképzelhető! hajrá!
2015. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:

A külsőt megváltoztatni általában nem tart sokáig. De lelki dolgokban tartósan változni akár éveket is igénybe vehet. Addigra szerintem már nem fog érdekelni téged... :)

Ha most nem jössz be neki, ne akarj neki megfelelni, találsz olyat, aki úgy szeret, ahogy vagy.

2015. okt. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 20. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy relatíve sokat fog változni a személyiséged is, ha a külsődet megváltoztatod. :)

Olyan értelemben, hogy ha most önbizalomhiányos vagy, akkor nyilván nem érzed jól magad a bőrödben, félénkebb vagy, nincs annyi magabiztosságod, hogy megtegyél olyan dolgokat, amiket amúgy szeretnél.

Ha meg leszel elégedve magaddal, akkor bátrabb is leszel, és magabiztosabb, ez nagyon meglátszik az emberen.

Tapasztalatból mondom! :D

2015. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!