Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan lány aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan lány aki ezt el tudja viselni?

Figyelt kérdés

Viszonylag sokat kell dolgozni, néha 5-kor vagy később érek haza, néha hétvégén is dolgozom (de akkor helyette hét közben nem), néha este 10-ig készenlétben kell lennem, ha riasztás van menni kell, szóval nem mehetek itthonról messzire akkor. Amikor nem dolgozom, akkor tanulok. Szeretnék ezen változtatni és csak ebben látom a kitörés lehetőségét. Ezen kívül van még egy dolog, amivel viszonylag ritkán de foglalkozni kell. Szóval nem túl sok az idő... pedig szeretném. A volt barátnőm nem bírta, pedig nagyon szerettem.

Egyszer megkérdeztem egy lányt, mit gondol rólam:

"Nagyon kedves, aranyos, megbizhato, őszinte, és cuki vagy, lehet korábban kellett volna találkoznunk ... amit még megtudtam rólad hogy védelmező vagy és tudod szeretni a másikat nem csak mondod, foglalkozol a másikkal és..."


Messze lakom. Mindentől. Mi eddig úgy oldottuk meg a barátnőimmel, hogy vagy a lány volt itt vagy én ott amikor mindketten ráértünk, de sokszor nálam volt a barátnőm akkor is amikor dolgoztam. Jó volt együtt aludni :) Most ilyen az életem.

25/F


2015. okt. 16. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

A 2 hetente hazajáró kamionsofőröknek is van családja.

A te beosztásod egyáltalán nem extrém.

Esetleg jobb helyre költözést érdemes lenne megfontolnod, már csak magad miatt is.

De semmi drámai nincs az életedben.

2015. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem hiszem, hogy menne így egy kapcsolat, mert én is sulizom és dolgozom egyszerre, ráadásul az eü-ben szóval ha van valami nekem is mindig a toppon kell lennem, illetve ahol lakom, eléggé megközelíthetetlen hely.

Ráadásul valszeg a kapcsolat elején biztos nem aludnék nálad, vagy fordítva. Nekem nem fér bele annyira korán, így meg, hogy jóformán csak akkor lenne esélyünk egyáltalán beszélgetni is normálisan, nem tudnálak megismerni és véleményt alkotni magamban arról, hogy szükségem van erre a kapcsolatra.

Biztos, hogy tényeg aranyos meg stb, ne hogy azt hidd degradálni akartalak a fenntiekkel, főleg, hogy tudom milyen amikor éjjel 2-kor jön a telefon, hogy be kell szaladni, mert nincs elég nővér és jön a helikopter fél órán belül. De a kérdésedre ez a válasz.

2015. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolják rólad a lányok, amit ez a példány mondott, akkor nincs sok esélyed náluk.
2015. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De legalább őszintén megmondják. Így nem pazarlom az energiám felesleges körökre. Majd később talán változik... mire 70 éves leszek :P Addig viszont itt vannak a barátok :)
2015. okt. 17. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, én is elég elfoglalt vagyok. Olyat kéne találnod, aki szintén nem időmilliomos.
2015. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem sem zavarna!

Ha normálisan elmondod ezeket, akkor meg lehet érteni. És aki tényleg szeret, az el is fogadja! :-)

2015. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettőnek. Pont valami ilyenre gondoltam én is. De vajon hl találhatnék ilyen lányt? Most már csak ez a kérdés :)
2015. okt. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!