Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknál a vékonyság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál a vékonyság olyan hátrány mint nőknél a kövérség?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Sokkal nagyobb hátrány.
2015. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
0%
Annál már csak az gázabb, ha magas vagy és vékony...
2015. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Jól mondja az 1-es. Ha egy nőn van egy kis felesleg, akkor el kell fogadni, mert a kutyák játszanak csontokkal, meg ő jól érzi magát így, meg amúgy is ez genetika, vagy betegség, nem tehet róla. Még így is lesz számtalan lepattintott férfi, akik közül válogathat.


Ha egy férfi vékony, akkor az undorító, nem ad magára, hogy néz má' ki, kislányos stb...Jobb esetben levegőnek vagy nézve, rosszabb esetbe megaláz, beszól hasonlók.


Amúgy ha vékony vagy, gyúrj.

2015. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Pontosan sajnos,az nem baj hogy genetikai adottság is lehet ez,mint például nálam,de ez a nőket cseppet sem érdekli...

Az összes férfi a családban fiatalkorban pontosan ugyanilyen vékony volt anno,így hát nem volt csoda,hogy én is ilyen lettem...És akkoriban ők sem tudtak hízni semmit,de akkor legalább volt olyan nő,aki elfogadta ezt.

Manapság ha nem vagy tökéletes,jóképű,izmos,onnantól nincsen esélyed egyetlen nőnél sem... :/

24/F

2015. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha van elég pénzed, nem hátrány.
2015. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen swag yolo vagy akkor nem gáz. Csőnadrág, kivágott felső, ecsetfej.
2015. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem inkább a vékony és magas fiúk jönnek be. Szóval nálam nem hátrány.
2015. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen hátrány, mert "homo"-nak nézik sokan őket, valamint a csajoknak sem szimpik ők annyira.
2015. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
dehogyis
2015. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
A nőknél sem hátrány a kövérség milyen fatphobe fosság már ez???
2015. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!