Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, járnátok 120 IQ-jú pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok 120 IQ-jú pasival?

Figyelt kérdés
Elég ez a színt?

2015. okt. 6. 00:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

"Ez a teszt nem a Mensa felvételi tesztje. (Arra itt lehet külön jelentkezni.)

A teszt eredménye tájékoztató jellegű, vagyis nem ad „hivatalos” értékelést."

2015. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg nincs mire érzékenynek lenni, ez nem csökkenti vagy növeli a piaci keresletedet ;) az emberi értékedet meg főként nem.
2015. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Nem látsz?

Írtam én is,hogy az nem reális,130 jött ki ott...

2015. okt. 6. 11:32
 44/50 anonim ***** válasza:
#43 De akkor még nem mondtad hogy te a neten töltötted ki. Látod? 120 az iq-d mégis ostoba vagy te is. :)
2015. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Az ami az intereten van, az nem vizsgal szerintem minden aspektust..inkabb ami a neuro-psziho intezetben van.
2015. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Én papír alapú teszteket töltöttem, pszichológus által. Pl. egy-egy komolyabb állásinterjú alkalmával szokták tesztelni az IQ-t, hivatalos mérőeszközökkel.

Ennek alapján 130-135 közötti értékek szoktak kijönni nekem. A MENSA online tesztje nekem "csak" 120 körüli értéket mutatott, mivel iszonyúan frusztrált az időtényező... bizonyos feladatokra nekem több idő kellett volna, más feladatokat pedig jóval a megadott időkorlát alatt teljesítettem. A "normál" tesztek esetében az egész tesztre van egy megadott időkeret, és magam osztom be, hogy melyik feladatra mennyit szánok.


Hogy a párválasztáshoz hogy jön az IQ... én például a hétköznapokban is érzékelem, hogy valakivel "egy rugóra jár az agyunk", vagy sem. És ennek függvényében érzem jól magam az illetővel, vagy sem.


Egy hasonlattal élve: ha én például anyanyelvi szinten beszélek mondjuk spanyolul, és összekerülök valakivel, aki épp csak konyhanyelven gagyarászik, akkor ő úgy érzi majd, hogy képesek vagyunk társalogni az ő "szintjén", és ez igaz is, csak számomra nem élvezetes az ilyen társalgás, mert lehetetlen az általam preferált mélységeket és magasságokat elérni a társalgásban.


A mostani párommal szinte befejezzük egymás mondatait, annak ellenére, hogy más-más területeken vagyunk jártasak, mégis annyira hasonló a gondolkodásmódunk, a logikánk, hogy nagyon élvezetes vele a közös gondolkodás, és így a társalgás is. Nekem erre van szükségem, ebben érzem jól magam. Tisztában vagyok azzal, hogy magasra tettem a lécet, de találtam így is társat, mégpedig olyat, akivel minden téren nagyon jól érzem magam, úgyhogy nem bántam meg.

2015. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"Érdekes ez a sok 130-140-es IQ-ju ember itt,Valahogy nem tudom elhinni..."


Ennek az oldalnak százezres látogatottsága van. Csak mondom. Na meg ki milyen IQ tesztet töltött ki. De már amúgy is megbeszéltük, hogy hülyeség. Szerintem rá is lehet gyúrni, egy kaptafa a legtöbb feladat, csak azt kell átlátni, hogyan forgatod a rubrikákat és mindjárt rá is jössz, hogy mi a megoldás. Szerintem ehhez ész se kell, csak kitartás.

2015. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

"Ennek az oldalnak százezres látogatottsága van."

Aha,persze...

Egy látogatóra számolj minumum 300 felhasználót.:D

Rendeszeresen bannolják őket,és mivel új adatokkal jönnek vissza,így minden egyes alkalommal újnak számítanak.

2015. okt. 6. 17:06
 49/50 anonim ***** válasza:
#48 Szóval legalább 30 millió felhasználó van?
2015. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
27: Én a Mensa-tesztet, tag voltam 14 évig.
2015. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!