Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, járnátok 120 IQ-jú pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok 120 IQ-jú pasival?

Figyelt kérdés
Elég ez a színt?

2015. okt. 6. 00:31
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
24%
Átlag 85-100 kozt van... Nem 110. Nekem 110 kb. Kicsivel átlag feletti. De nem ez számit egy embernél. F
2015. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonylag azért normális vagy, semmit nem számít az IQ.
2015. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként az ilyen internetes szarokat valóban csak ilyen 130 körülire szoktam megírni, mert nagyon sok bennük a műveltségi kérdés. Valaki írta még hogy 85-100 az átlag, ami elég valószínűtlen, mivel az iq teszt pontszámai relatív értékek, amit egy reprezentatív csoporton mérnek be, és a 100-as értéket határozzák meg az átlagnak. 85-100-as értél vagy nem reprezentatív, vagy kamu. Az meg végképp valószînűtlen hogy mindenkiét megmérik.
2015. okt. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
120 már valóban magasnak számít, de nekem az extrém magas (130 feletti) tartományban van az IQ-m, és őszintén szólva szeretek felnézni a páromra ezen a téren. Szerencsére találtam is egy elvont zsenit, akit imádok!
2015. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom, de az IQ azért önmagában semmit nem jelent. Nekem elég a Mensa-ba az IQ-m, de katasztrófa vagyok, pl. az érdeklődésem annyira szerteágazó, hogy egyáltalán semmi nem köt le hosszabb ideig, így minden egyetemet ott hagyok a fenébe a felénél meg ilyenek... ezen kívül még olyan bunkó is vagyok, hogy hihetetlen, az érzelmeim olyanok, mint valami hullámvasút, egyik nap lelkesen kezdek új dolgokba, kedves vagyok, mosolygós, majd egy hét múlva fel tudnék gyújtani mindenkit, aki hozzámszól és még fogat sem vagyok hajlandó mosni, nem hogy megfürödjek.


Az IQ semmit nem jelent. Attól még pl. műveletlen is lehet valaki és így tovább.

2015. okt. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
16: ebben igazad van, de itt most csak az IQ-ra vonatkozott a kérdés, ezért én erre szűkítettem a válaszom. Tény, hogy volt már magas IQ-jú, de rettenetes személyiségű férfiakkal is dolgom. De a mostani párom személyiségét is szeretem ez eszén túl!
2015. okt. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

#15

Írod,hogy a 120 magasnak számít/jó,erre azt mondod neked nem lenne elég...

Mi lenne,ha 140 fölött lenne az iq-d,sosem lenne pasid?...

Elég szélsőséges gondolkodás.

Persze,elfogadom.

2015. okt. 6. 03:46
 18/50 anonim ***** válasza:
Az enyém sokkal magasabb, de nem méricskélés alapján választok párt.:) Simán járnék.
2015. okt. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
16-os, mintha csak rólam beszélnél, ugyanez.
2015. okt. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

"Nem kötözködésből, én a 134-es értékemmel is ostobának érzem magam. 140 alatt nem éri meg foglalkozni vele.

"


Jól érzed....

2015. okt. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!