Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, járnátok 120 IQ-jú pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok 120 IQ-jú pasival?

Figyelt kérdés
Elég ez a színt?

2015. okt. 6. 00:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Az IQ nem az értelmi képességet méri hanem a logikát, alkalmazkodóképességet. Tehát nem evidens, hogy egy 140-150-es IQ-jú emberből rakétatudós lesz.


Valaki írta, hogy magas IQ ellenére lehet bunkó és paraszt az ember. Annyiban "jobb" a magas IQ, hogy választékosabban küldd el a fenébe az ember és nem csak vagdalkozik szavakkal, hogy hátha betalál hanem konkrétan fájó dolgokat mond.


Írtam már MENSA tesztet, 132-t mértek, akkor most verjem a seggem a földhöz, hogy hű de okos vagyok? Ehhez képest a helyesírásom pocsék, az egyetemen csúsztam, mert egy lusta disznó vagyok és a magolós tárgyakon elcsúsztam, csak azokon mentem át jó jeggyel ahol csak az eszemet kellett használni. (matekosok általában) Emiatt marhára nem érzem azt, hogy mennyire jó, hogy ilyen magas az IQ-m, mert sok régi évfolyamtársam sokkal előrébb van az életben, jobb állása volt utolsó évesként, még diploma nélkül, mint amire én diplomával számíthatnék, mert állásinterjúkon általában megkukkolok és szerintem azt hiszik most szabadultam a debilek közül és csak egy vicc a jelentkezésem.


Az IQ csak egy dolog, a megfelelő személyiség és hozzáállás nélkül csak egy szám.

2015. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes ez a sok 130-140-es IQ-ju ember itt,Valahogy nem tudom elhinni...
2015. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Ha levesz a lábamról a viselkedésével,jó a humora és esetleg jól néz ki,mért ne.Nem ezen áll vagy bukik.
2015. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
22%
Messze nem 100-110 az átlag, nem tudom hol élsz. A legtöbb embernek 90 körül van.
2015. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Ez most sok vagy kevés?


Nekem 127 és ezt átlagosan jónak tartom.

2015. okt. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Szerintem a gáz az, ha valakinek már keresni kell valamit magában, amivel tud érvényesülni a lányok körében. Ilyen az IQ, a farokméret, a pénz, az autó is.
2015. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Gyerekek,mi ez a rengeteg 130+ IQ-jú ember itt?

Nem tudom milyen tesztet csináltatok ti...

2015. okt. 6. 09:13
 28/50 anonim ***** válasza:

5 netes tesztet csináltam, amiket kiátlagoltam és ennyi lett az átlaguk.

De mind az ötnek 122-136 közt volt az értéke azén IQ-mra.


És nem csak a hülyéknek vannak ezek a tesztek:

A kishúgom (19 éves) 3-at csinált meg és neki az átlaga 106 lett.

Az egyik legjobb barátomnak szintén 3 teszt alapján lett az átlaga 118.


De soha nem is kérdezem senkiét és nem is érdekelne. Amíg egy lány szép, kedves, aranyos, addig nem érdekel az IQ-ja tartós kapcsolatnál.

2015. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
#20 hű most a lelkem e gázoltál :D
2015. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Nekem 126, és már elég sok nővel volt dolgom, de egyiknek sem mondtam ,hogy mennyi az IQ-m.
2015. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!