Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy álltál párkapcsolatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Hogy álltál párkapcsolatilag 1 évvel ezelőtt, hogy állsz most és mit gondolsz/remélsz, mi lesz 1 év múlva?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 23:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Egy éve gyönyörű kapcsolatban éltem, imádtuk egymást.


Most nincs.


Remélem, lesz valakim - de ha nem, az sem tragédia.

2015. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Egy éve még nagyban tartott a szerelem, izgalom, romantika, kicsit több, mint egy éve költöztünk össze. A jelenben akkorhoz képest konkrétan semmi sem változott (csak a lakás lett picit otthonosabb, hogy beszereztünk egy cicát), és remélem a jövőben sem fog :)
2015. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
1 éve volt egy friss kapcsolatom, amiben boldog voltam, most ünnepeltük szeptemberben az évfordulót. Boldogtalan vagyok, szerintem ô is. Én már nem remélek semmit, mindent feladtam.
2015. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Most is egyedülálló vagyok, mint egy éve. Viszont jövőre már nem lesz a vállamon az a teher, ami az elmúlt éveimet megnehezítette, és gátat szabott minden lehetőségemnek arra, hogy egy kapcsolat hosszú távon működni tudjon. Hogy lesz-e kapcsolatom, azt nem tudom, de esélyem emiatt, hogy ettől megszabadulok, biztosan több lesz.
2015. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem volna összeköltözni. Volt sok vita emiatt, voltak jók és kevésbé jobb napok.


Most hogy minden adott a költözéshez, nem tudom magam túl tenni a helyzeten, hogy magára hagyom apámat meg az állataimat. Nem szoktam meg az új élet szelét, mert egyszerre szakadt a nyakamba. Új munkahely, új az egész környék, máshol lakni, alkalmazkodni a barátom családjához, barátokat is jó lenne találni itt... Nekem ez most sok egyszerre.


1 év múlva? Meglátásom szerint itt leszünk náluk akkor is. Én szeretnék majd külön menni azért valamikor. Remélem jól megleszünk a párommal, meg a családjával is. Remélem elfogadták, hogy attól hogy egy fedél alatt, de van saját életünk. Remélem haza tudok menni sűrűn, hogy lesz pénzem, hogy félre tudok tenni belőle, hogy lesz ilyen meg olyan tárgyam, tudok mindig venni az állataimnak ellátmányt, láthatom őket. Hogy olyan munkahelyem lesz ami ezt lehetővé teszi. Illetve kapok akkor szabadságot nyáron amikor szeretnék, mivel ahol voltam ott nem kaptam, pedig egyszer kértem csak.


Röviden: ha rendeződne az életem és az ha nem is mindig de legtöbbször boldogságos legyen. Családot, saját házat akarok majd. Sajnos ez nem 1 éves terv. :)

2015. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Házas voltam...házas vagyok..és házas is leszek.
2015. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Tavaly ilyenkor volt egy pasim, aki a világ legjobb embere, nagyon tiszteltem és szerettem és bazi boldog voltam mellette. Két hónapja nem vagyunk együtt, szóval most egyedül vagyok, néha lefekszek egy korábbi exemmel, aki egy barom, de a szex elég jó, közben töröttszívű vagyok, mint az atom és minden nap hiányzik az az áldott jó ember.

Jövőre örökbe akarok fogadni egy macskát. :D

2015. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
1 éve benne voltam egy szenvedős távkapcsolatban. Most nincs senki. Jövőre sem hiszem, hogy lesz mivel elég sokat dolgozom. Szerintem majd 2-3 év múlva talán. 26/F
2015. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Egy éve azon filóztam ilyenkor, hogyan ünnepeljük meg az 5. évfordulónkat a barátommal. Most azon töröm a fejem, hogyan ünnepeljük meg a 6. évfordulónkat. Minden nap jobban szeretem, és úgy tűnik, ez kölcsönös. Azt gondolom, jövő ilyenkor is ugyanilyen boldogok leszünk együtt, és azt remélem, hogy addigra már össze is bútorozunk
2015. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy évvel ezelőtt rendben volt a kapcsolatunk párommal, most is rendben van, egy év múlva már remélem bővül a csapat :)

2015. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!