Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit gondolsz arról, ha valaki gyakran hangoztatja: "szeretni sosem tudtam igazán, vagy ha igen, csak magamat"?

Figyelt kérdés
Visszatartana, ha egyébként tetszene az illető? Legyetek szívesek a a nemeteket is leírni a válaszba, köszi!
2015. júl. 3. 18:21
 1/9 RRR ***** válasza:

szerencsétlen egy flótás

f

2015. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy vissza tartana. Viszont általában az hirdet ilyet, aki pont az ellenkezőjét gondolja magáról! :) N
2015. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először azt hittem valami nagyon magasztos jellegű facebook idézetből származhat ez, de utána elgondolkoztam rajta.


Fura lenne számomra kicsit, nem mondom azt, hogy visszatartana de furának tartanám.


/F

2015. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Visszatartana. Viszont ha gyakran hangoztatja, akkor általában az a forgatókönyv, hogy saját magát is be akarja csapni. Lehet szeretne erősebb lenni lelkileg pl. Mert aki valóban így gondolja, nem hiszem, hogy szerelemre vágyna. És főleg nem hangoztatna ilyesmit.

25N

2015. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy gondolom, akik elsősorban magukat szeretik, azok az érdekemberek, akik gátlástalanul kihasználják a barátaikat, családtagjaikat, vagy megcsalják a párjukat, eldobják a gyereküket, ha pillanatnyi érdekük azt kívánja. Úgyhogy igen, visszatartana.
2015. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az jönne le.

Senki sem szeretett még igazán ezért szeretem magamat,hogy valaki engem is szeressen.

Nem tartana vissza

2015. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Visszatartana. Önimádó suttyókkal nem kezdenék, tök mindegy hogy néz ki.

Ez a mondat arra enged következtetni, hogy szerinte őhozzá senki nem ér/érhet fel. Az ilyen meg egy nagy nulla. Kergessen csak műmacákat, aztán múljon ki egyedül önimádatában :D Sajnálni tudom érte amúgy, semmi mást.

N

2015. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy egoista,így nem hozzám való.
2015. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2015. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!