Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy álltál párkapcsolatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Hogy álltál párkapcsolatilag 1 évvel ezelőtt, hogy állsz most és mit gondolsz/remélsz, mi lesz 1 év múlva?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 23:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Egy eve mar 2,5 eve kapcsolatban voltqm a baratommal. Most 3,5 eve vagyunk egyutt. Jovore ugy tervezem,hogy 4,5 evnel tartunk majd :D a jovore nezve Pedig egyutt oregedunk majd meg :)

18/L

2015. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
1 evvel ez elott nem alltam ez dologban, mint most sem. 1 ev mulva ... en nem tud.. ez van sok ido, lehet addig sinter eszrevesz en hasznal a net valahogy es lesz nekem baj, lehet aszteroida esik ra vagy urszemet az sinter telepra, szoval en jovot nem tud kiismer.
2015. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Egy éve is egyedülálló voltam és most is az vagyok, egy év múlva pedig apokalipszist jövendölök. Tehát nem most jövendölöm, hanem egy év múlva. De hogy mikorra, azt nem tudom.
2015. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%

Egy éve minden szinten szűz voltam, még csókolózni sem csókolóztam soha, és a kezét sem fogtam soha fiúnak. Randin sem voltam stb. Tehát zéró.

Most a második barátommal vagyok együtt és remélem, egy év múlva is vele leszek meg ötven év múlva is, mert ő az igazi.

2015. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hohó új elmebeteg van a láthatáron #12-es személyében, már most imádlak! Válaszolj minél többet.
2015. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Egy ébe se volt senkim, most sincs. Szeretném, ha egy év múlva ilyenkor már lenne, de igazából már nem tudok nagy reményeket fűzni hozzá.
2015. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
49%
Körülbelül tavaly ilyenkor kezdtem meg a nők elleni GYK-s offenzíváimat. Olykor jólesik levezetni a feszültséget, főleg akkor, ha látok, tapasztalok mocskosságokat. Párkapcsolat? Na az kéne még nekem... hátamra púpnak. Eddig sem volt, és nagyon jól megleszek az önző, rosszindulatú, hazug hárpiák nélkül is. Egy jó darabig senkire sincs szükségem, pedig a napokban múltam 32.
2015. okt. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Sehogy. Sehogy. Mi az a párkapcsolat? 21/F
2015. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

1 éve egy hanyatló kapcsolatban voltam, ami még utána kb. fél évig "hanyatlott", majd szakítottam. Most sehogy, minden nő komolytalan, és csak szexet akar. Jövő ilyenkor remélhetőleg a leendő barátnőmmel fogunk egymáshoz közel aludni, és végre megtalálom azt akivel be tudjuk teljesíteni egymás álmait, mert ezeket a komolytalan dolgokat már nagyon unom :)


21/F

2015. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ilyenkor még ketten voltunk a párommal.. már csak 2 hónap és hárman leszünk. Alig várom. :)
2015. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!