Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bátraké a szerencse, merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátraké a szerencse, merjek kezdeményezni? Hogyan?

Figyelt kérdés
én 29(Férfi) ő 21(Nő). Hogyan puhatoljam ki, hogy lenne-e esélyem nála. Ha nincs akkor, hogyan tegyem, hogy ne legyen akkora nagy pofára esés.

2015. okt. 4. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell félni a pofára eséstől, ha nem tetszel egy lánynak az nem a világ vége :) csak új után kell nézni. Egy lány szereti ha elviszik vacsorázni + virágot vinni. Ha nem fogadja el a meghívást megkaptad a választ, ha elfogadja de nem érzed randi közben a "szikrát", akkor is vesztésre állsz. A lányok a magabiztos, vicces fiúkat szeretik. Mindenről legyen meg a határozott véleményed, sose tétovázz. Ha tetszel neki, jól fogja érezni magát veled és azt észreveszed!
2015. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, gyakorlatilag bármit kérdezhetsz, elhívhatod valahová meghívhatod valamire, ha tetszel neki elmegy veled, ha nem akkor nem.
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért félsz a csalódástól?

Ha pofára is esel... bár fura szóhasználat ilyen esetben, az sem minősít senkit, csak nem volt szerencséd.

2015. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a határozott férfiakat,

nem szeretem a bunkókat,agresszivakat,lekezelőeket,beképzelteket.....


Nem mindenki szereti a kemény,határozott érzéketlen srácokat!

2015. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 es lány vagy?
2015. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz neki bejönni. Ha 29 évesen nincs annyi bátorságod, hogy egy lányt elhívj randira, vagy megkérdezd bejössz-e neki, akkor kinek kellenél, aki 16 éven felüli? Ennél még a tini fiúk és bátrabbak, meg határozottabbak, tőled egy NŐ már azt várná el, hogy férfi legyél. Te meg a neten rinyálsz, hogy félsz, hogy mi van, ha nemet mond.


Pfff...

2015. okt. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"NŐ már azt várná el, hogy férfi legyél."


Jó 6-os és milyen az a férfi amit a NŐ elvár vagy ami elvárható.

2015. okt. 8. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvárható az, hogy 29 évesen legyen annyi vér a pucájában, hogy ha tetszik neki valaki, akkor ezt megmondja neki vagy legalábbis randira elmeri hívni.
2015. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!