Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, kezdeményezni akar?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj a vonaton, akivel nem beszéltem még sosem, csak látásból "ismerjük" egymást, párszor láttuk egymást egy oktatás keretein belül. A vonaton pont úgy ültem le, hogy egymással szembe voltunk, de kicsit távolabb (összenyitott tér volt). 10- 15 percig nézegetett, aztán ő köszönt rám. Aztán végig figyelt, hogy figyelem-e, illetve én is ugyan ezt. Aztán hazafele menet, körülbelül 3 órahossza múlva az állomáson találkoztam vele, akkor meg egyből megint rám köszönt és már kérdezte is hogy vezetni voltam? Mert látja a sisakot a kezemben. Mondom igen. Kérdezte, milyen volt? Mondom jó volt, majd siettem tovább. Én bolond meg nem kérdeztem felőle, pedig lehet hogy kezdeményezne? Vagy ő csak ilyen beszédes lenne? De mondom sose beszéltünk még.
2015. szept. 3. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Jézusom bakker, ennyire nem lehetsz béna. Mégis mit vársz? Jó hogy randira nem kell elhívnia, hogy végre vedd a lapot.
2015. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, ennyire béna vagyok ezek szerint... sajnos. De így utólag másképp látja az ember. Akkor mikor megtörténik, nem merem elhinni, vagy nem esik le az adott pillanatban.
2015. szept. 3. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor majd ha legközelebb látod, akkor kezdheted úgy, hogy "bocsi, hogy a múltkor elrohantam, de éppen siettem valahova". Utána pedig akár kérdezhetsz is tőle valamit, hogy elinduljon a beszélgetés.

Mert ha nem lépsz most te, tuti azt fogja gondolni, hogy nem érdekled.

2015. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ok, de ki tudja találkozunk-e még. Mindegy tanulságnak jó volt, hogy az ilyenekre fel kell figyelni.


Írjatok még több véleményt is!

2015. szept. 3. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát elég ritka, hogy egy lány kezdeményez, de ez az volt :)
2015. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De azt hozzá kell tenni, hogy szerintem ez a lány ilyen, hogy mindenkivel képes lenne szóba állni, ahogy láttam pár alkalommal...
2015. szept. 3. 15:45
 7/9 A kérdező kommentje:

Most megtaláltam facebookon a lányt, a nevére emlékeztem még. Szerintetek bejelöljem? És utána?


Várom még a további véleményeket!

2015. szept. 3. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel és szeretnél tőle valamit, akkor jelöld. Azzal kezdheted is, amit korábban írtam (Ne haragudj, hogy múltkor elrohantam....). Aztán próbálj vele valami párbeszédet elindítani (kérdezz róla valamit).
2015. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már magam sem tudom, mit tegyek. Elköteleződni meg nem akarok még...
2015. szept. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!