Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fog kezdeményezni? 25n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog kezdeményezni? 25n

Figyelt kérdés

Úgy tűnik tetszem neki, megy az oda-vissza lájkolás az interneten, a szemmel tartás, de más nem igazán... 18 éves múlott.


Bejövök neki, mint nő, az látszik, de nem szeretne semmit?


Nem gondoltam semmi komolyra, bár komolytalan dolgokban eddig nem volt részem. DE! Nagyon szimpatikusnak tűnik, vonzónak találom.


Tudom, nem egyszerű, nem így terveztem, de mostanság sokszor az eszembe jut...


2015. okt. 1. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A korkülönbség miatt nem mer. Neked kellene elhívnod találkozni, ha szeretnél tőle valamit. Egyértelmű, hogy bejössz neki.
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ennyire viszket 25 évesen hogy egy 18 éves kamaszfiú után nyáladzol?
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 igen, nekem is úgy tűnik, hogy nem mer, de benne van a pakliban a "nem is akar" is azért. bármi lehet.

#2 közöd? nincs.

2015. okt. 1. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyan tetszik, szerintem ne várj, szervezz le vele egy sétát, vagy más közös programot és derítsd ki.

"-Mester meddig kell még várnunk, hogy a dolgok jobbra forduljanak?

-Hát ha csak várunk, akkor még sokáig."

2015. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!