Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem merek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem merek kezdeményezni nekem tetsző lányoknál élőben, akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
23 leszek lassan és még nem volt barátnőm. Igazából csak ittas állapotban vagy egyik haverommal együtt mertem kezdeményezni lányoknál, de kész gáz volt az egész. Volt olyan is, aki kigúnyolt a külsőm, a nagy orrom miatt például. Ez is csak még félénkebbé tett, pedig azelőtt is nagyon bátortalan voltam és ezeket a kezdeményezéseket is józanon vagy haverok nélkül nem mertem volna megtenni. Túl rondának tartom magamat, így is érzek, mint egy szörny, egy undormány lennék a lányok szemében. Nem vagyok jó pasi, ez tény. Se magas, se izmos, se jóképű, se pénzes nem vagyok, lehet így egyáltalán valaha is esélyem egy nekem tetsző lánynál is?

2012. aug. 14. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem seggbe kukizó nyomi homár vagy.
2012. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:

Ha nem próbálkozol, akkor nem. Keserű lecke volt ez nekem is, de csak addig tartott, amíg fel nem adtam ezt a hülye álláspontomat.

Nyilván nem fogsz bejönni mindenkinek, de aki keres, az talál. És nemcsak a külsőd lehet értékes, de ehhez meg kell adni a lehetőséget arra, hogy megismerjenek.

2012. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a tudat alatti negatív önképed akadályoz meg abban, hogy bátor legyél és kezdeményezz

javíts magadon szedj magadra kis izmot járj társaságba ne discoba részegen próbálkozz

nem kell lóvé a csajozáshoz hidd el, csak fogadd el magad ahogy vagy

2012. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ugye ahhoz, hogy bármi legyen, az egyik félnek kezdeményeznie kell. És mivel a nők sokkal ritkábban kezdeményeznek, mint a férfiak, egy olyan férfinak, aki egyáltalán nem kezdeményez, sokkal kevesebb esélye van. A kérdésre válaszolva tehát lehet barátnőd kezdeményezés nélkül is, de nem valószínű.


A kérdésből ítélve amúgy szórakozóhelyen próbálsz ismerkedni. Szerintem normálisabb helyen kellene (iskola, munkahely, baráti társaság).

2012. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nőknek általában 2 dolog kell...zseton és kocsi. Ha ezek közül mindkettő megvan, akkor bármilyen csajééénál lehet esélyed. Sajnos ilyen világban élünk, a csajok anyagiasak.
2012. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem se pénzem, se autóm, nem vagyok jó pasas sem (sok elmondás alapján), a barátnőmmel (jó csaj nagyon) mégis több éve vagyunk együtt.

Max az eszemért szerethetett belém és szeret most is :)

2012. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem meg autóm is van, jól is keresek, még sincs csajom.:)
2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lovem is van eleg. Luxusautoval jarok meg sem kapok meg egy bokot sem. 183 cm magas izmos nem szetvarrt. Es semmi :)
2016. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!