Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatalabb fiúk mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb fiúk mennyire mernek kezdeményezni idősebb lánynál? Pl. Beszélgetés.23l

Figyelt kérdés

Másodjára jön be fiatalabb srác.


Az első esetében a srác csak odajött hozzám beszélgetni. Furcsa volt, akkor nem is foglalkoztam vele. Aztán sokszor sündörgött a közelemben, amire felfigyeltem, megtetszett. Semmi sem történt köztünk, mivel "nem tudott bánni velem" ---> mint mikor kapsz egy számodra tetszetős dolgot, de nem tudod használni, csetlő-botló style. Sokáig 'töketlenkedett'. Végül nem lett semmi belőle.


A második srác nézeget, köszönőviszonyban vagyunk, de nem szólított le. Igaz csak heti szinten kb. 3x látom, mikor elsétálunk munka után egymás mellett. Mindig köszön, de ennyi. Közösségi oldalon "tetszikel". Beszélni ezek szerint nem akar, különben írt volna.


Szóval általában nem jön össze a dolog, ha a srác fiatalabb?


2015. okt. 4. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel fiatalabbak?
2015. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első 3 évvel, a második 5 évvel...
2015. okt. 4. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszik nincs esélyük. A 18 éves azt még megértem...mert iskolás, magyarul még nem dolgozik és nem elég érett hozzád. De a 20 éves simán lehetne férfi...és működhetne.
2015. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 26F vagyok, de nem nagyon mernék 30 körüli nőknél kezdeményezni, hacsak nem majdnem egyértelmű, hogy tetszem neki. Miért? Mert azt gondolnám, hogy idősebb férfit szeretne.
2015. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél Te rámenős, ebben a szituban alap...
2015. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány korabelit vagy idősebbet akar és kisfiúnak hívja degradálón a fiatalabbakat. Ezt nem akarják átélni. Ha kell, legyél nő és nem kislány és vedd el ami kell! Kezdeményezz!
2015. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!