Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék igazán "tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék igazán "tovább lépni / kezdeményezni" egy tőlem 8 évvel idősebb Nővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, a helyzet a következő. Nem olyan régen megismerkedtem egy csodálatos nővel egy klubban (bár nem szokásom az ilyen megközelítés, mégis megtörtént). Hosszasan beszélgettünk és jól éreztük magunkat. A furcsa dolog az, hogy soha még nem volt gondom azzal, hogy megközelítsek egy nőt, ha idősebb volt vagy ha fiatalabb, egyik esetben sem. De ez most valahogy más.


Én 24 vagyok, ő 32. Ezt igazából nem tudtuk egymásról mert én idősebbnek nézek ki, ő pedig fiatalabbnak. Ezzel viszont nincs gond, mert engem nem zavar, és mondása szerint őt sem.


Nos, az történt hogy számot cseréltünk, és most a hétvégén ismét találkoztunk. Jól elbeszélgettünk, elmentünk egy italra... De nem haladtunk tovább. De gondolom, ez normális is, nem minden egyből történik. :)


Nagyon szimpatikus és igazán megkedveltem. Talán pont ezért is érzem kicsit nehéznek megtenni a lépést, a kezdeményezést. Ismét randizunk a következő hétvégén, ő maga ajánlotta, így úgy érzem a vonzódás kölcsönös lehet.


Amit nem tudok, az az hogy hogyan is igazán közelítsem meg. Hogyan kezdeményezzek? Vagy várjak még? Esetleg valami javaslat, tipp vagy komment?


Köszönöm hogy elolvassátok a kérdésem, és időt szántok hogy írjatok! :)


F/24



2013. márc. 5. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el akkor is valahova, biztos van közös érdeklődési körötök, flörtölj vele, ha túlzásba viszed, úgyis leállít. :) 28/N
2013. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt igazán túl komplikálni, mert akkor csak görcsössé válik hogy mi legyen a következő lépés. Mert biztos az jár a fejedben hogy ha sokáig nem lépsz akkor azt hiszi majd hogy nem is tetszik neked, ha meg elsieted akkor meg félsz hogy ezzel elrontod. Igazából a szemét figyeld, és a gesztusait, abból mindent látsz. Amikor beszélgettek, legyél közel hozzá, érintsd meg, a kezét. Látni fogod a reakciót, egyre jobban közelíthetsz aztán úgyis adja majd magát az egész.
2013. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!