Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek merjek kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és az helyzet, hogy van egy fiú(17) aki nagyon tetszik. ő viszont az a fajta, aki nem akar barátnőt. kicsit egoista, de alapjába véve rendes. nos ebbe a srácba szerelmes egy 21 éves lány is, és úgy tudom hozzá járkál fel a fiú. és sajnos a lány nagyon nagyon szép :( túl szép. én sem vagyok ronda, de nem versenyezhetek vele se szépségben meg úgy semmiben sem, mert okos is és kedves is és idősebb is. azért lehet esélyem, mert szerintem a srác nem még tőle sem akar semmi komolyat.

2014. máj. 8. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Merj, de ha elutasít ne ess kétségbe és nézz körül hátha kacsintgat valaki úgy rád ahogy te rá.
2014. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
merj, max elutasít. lesz még részed elutasításban ebben az életben
2014. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki mer, az nyer ... vagy nem.

Rövid az élet, minden apró lehetőséget meg kell ragadni!

2014. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát miért ne? A legrosszabb ami történhet az, hogy visszautasít, de ha ilyen gyökér típus akkor meg sem érdemel téged.
2014. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez igen, jo lcsinalja a srac. Dugdossa a 21 eves csajt. DD

Hülye lenen ha kihagyna..


Biztos magas a srac ugye ?


Öszinte leszek, nem nagyon van eslyed a sracnal ezek tudatäban...

2014. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!