Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az utóbbi időben a 19-24 éves fiúk csak a szexet akarják és kapcsolatot nem igazán akarnak? 19/L

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen,de az utóbbi időben ilyeneket fogok ki.
2015. okt. 3. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Valóban vannak kivételek, nem is kevés. Magamon kívül még jónéhány haveromat is ebbe a kategóriába lehet sorolni.

Ha már az általánosításoknál és a panaszkodásnál tartunk, elmondanám én is a bajomat: Azt tapasztalom, hogy a lányok nagy része vagy

A) rendetlen (pedig nincsenek nagy elvárásaim etéren). Vagy

B) nem lehet vele két értelmes mondatot beszélgetni. Vagy

C) teljesen szürke az egyénisége, nem csinál semmi érdekeset, nem szereti a munkáját/suliját, mondhatni életuntság sugárzik belőle.

Azokról meg ne is beszéljünk, akik hülyére veszik az embert....

"Lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen,de az utóbbi időben ilyeneket fogok ki."

21/F

2015. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Igaz én már 30 vagyok, de abban a korban tényleg nagyon fontos volt a szex.... Most is az, csak már egy kicsit más szempontból...

Azért azt nem mondanám, hogy csak a szex kellett nekem, de az első gondolatom mindig az volt, és csak azután akartam megismerni a lányt. Amíg nem lett az enyém, nem kaptam meg, egyszerűen nem tudtam lenyugodni, tiszta fejjel gondolkodni. Ezek a hormonok nagyon kemények.... :)

Egy egészséges férfinek nagyon fontos a szex, de azt gondolom, hogy egy egészséges nőnek is, de egy jó kapcsolathoz, csak a szex kevés.

2015. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy a dédnagyanyám is mondta: "aki szarral keni be magát, az ne sírjon azért, mert pillék (pillangók) helyett csak cecék (döglegyek) szállnak rá". Ezen gondolatmenet mentén haladva te esélyt se adsz a pillangóknak, mert nem is vagy rájuk kíváncsi, ellenben egy döglégy az hangos és belemászik az arcodba, ez pedig imponál neked, mert te legbelül ezt a viselkedést tekinted vonzónak. Egy pillangó ellenben csendes, rendes és nem zavar sok vizet, így észre se veszed azt, amikor körülötted vannak.


Sok sikert a döglegyekkel továbbra is, majd ha eleged lett belőlük olyan 30-35 éves korod körül, keress pár pillangót, viszont addigra ők már jó eséllyel elpusztulnak.

2015. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#12 akkor ezek szerint én nem vagyok egészséges!
2015. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Köszönd meg a sok bunkó kortársadnak!néha én is sajnálom a pasikat.


21N

2015. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

7#

Hát ha neked a fiatalságod csak a szexről szólt,lehet hogy nagy menő voltál akkor,de nekem biztos nem kellene egy olyan férfi,akinek minden héten más van az ágyába.Nem igazán tűnne hűséges típusnak.

Inkább egy átlagos pasi,mint egy ilyen felfogású...

2015. okt. 3. 19:59
 17/20 Clark Kent.. ***** válasza:
32%

Kedves Kérdező!


Nem csak nekem szól erről, hanem minden jóképű, illetve tekintélyes férfinak, aki után százával futnak a nők. Mi oka lenne egy ilyen embernek lekötnie magát egy nővel, ha jobbnál jobb csajok teszik szét a lábukat nekik?


Nem igazán tudom megérteni a logikádat.


Amint említettem, próbálkozz azoknál a pasiknál, akik sikertelenek a csajozásban, azok biztos a tenyerükön fognak hordozni, mivel örülnek, hogy szóba áll velük egy nő, így királynő életed lehet. Nem ezt szeretnéd? :-) Hát hajrá!

2015. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Clark Kent.. ***** válasza:
38%
Még valami: Még most is fiatal vagyok, 26 évesen. :D
2015. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert igazi f. aszverők!
2015. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem csak olyan srácok vannak ebben a korosztályban...

22/Q

2015. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!