Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az utóbbi időben a 19-24 éves fiúk csak a szexet akarják és kapcsolatot nem igazán akarnak? 19/L

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen,de az utóbbi időben ilyeneket fogok ki.
2015. okt. 3. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem csak te :D Én is nyugi. 21/L
2015. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban is bőven voltak ilyenek, amikor annyi idősek voltak. :-)
2015. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 opened paradise ***** válasza:
A lányoknál dettó...
2015. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Én a tartós kapcsolatnak örülnék, csak kellene hozzá egy ideális társ is, akivel megvan a közös vonzalom belső és külső terén.

Na meg jó lenne lelki társra találni egymásban :)

23/F

2015. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Persze vannak kivételek, én is az vagyok, bár más elvárásoknak biztosan nem felelnék meg.

20/f

2015. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%

Mert csak azokat veszitek észre,akik ezt akarják,ilyen egyszerű.Na most ha belegondoltok,egy jóképű,izmos,bunkó gyereknek aki után 100 nő fut egyszerre,miért kellene leállnia eggyel?

Őket aztán nem érdeklik ilyen dolgok...

DE ha egy átlagos kinézetű srácot is észrevennétek végre,aki még értelmes is,csak nem tökéletes testű, akkor találnátok olyat aki kapcsolatot szeretne tőletek,és megbecsülne.

Nem túl nehéz...

24/F

2015. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Clark Kent.. ***** válasza:
31%

Miért a fiatalságnak mi a lényege, ha nem a szex? Én nem találkoztam még olyan pasassal, aki a szexen kívül mást is akart volna a nőktől ebben a korban, kivéve azokat az eseteket, amikor a pacák nem volt valami népszerű a lányok körében és boldogan lekötötte volna magát egy nő mellett, mert azt gondolta, hogy megütötte a főnyereményt, ha szóba állt vele egy csinos lány.


Szép mese, csak nem a profik körében, akik az egyik nőt leteszik, a másikat meg felveszik. Ott teljesen normális, és természetes, hogy nőkkel mutatkoznak, nincs benne semmi különleges. Kamaszkoromban több ilyen is fickót ismertem, ők láttak el tanácsokkal. Egy ilyen pasi lekötni magát csak akkor fogja, ha már kiszórakozta magát.


Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor nézz szét a lányok körében sikertelen pasik közt, vagyok azoknál, akik túlzottan romantikusak vagy vallásosok. Azok biztos lekötik magukat veled.

2015. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
ilyenek minden korosztályban vannak. Többségében. Ne kudarcként éld meg, h mindenki csak azt akarja tőled. A hiba nem benned van.
2015. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%
Én meg még sokan mások a kapcsolatot keresik férfiként, ne vegyél mindenkit egy kalap alá! Az utolsó barátnőm meg a Audim szerette. Azt hitte mindenhova majd viszem a feszes kis popsiját, nem vagyok veréb, erre dobott is. 22F
2015. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Azok akik nagy gyakorlattal mennek oda hozzátok, és elsőre beindítják a kis kerekeiteket, na azoktól jó eséllyel csak ezt fogjátok kapni. Én az utóbbi időben eléggé kijöttem a gyakorlatból, kb egy éve nem is próbálkoztam senkinél... Azt vettem észre, hogyha nem ugyanolyan hévvel közeledek, nem ugyan azt az arcot teszem, amit például 16-18 évesen, akkor észre se vesznek.. és ez elkeserít, meg a kedvemet is elveszi a próbálkozástól.. pedig pontosan tudom, hogy megvan bennem sok minden, ami után sírnak-rínak.
2015. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!