Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha egy ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy ázsiai fiú ismerkedik/randira hív egy európai lányt?

Figyelt kérdés

Barátommal gyakran vitatkozunk ,hogy vajon gondot okoz-e ha egy ázsiai fiú randira hív egy európai lányt. Keveredés ide vagy oda a lényeg a következő: egy ismerkedés közben(akár randi) számít az ha az udvarló más nemzetiségű,más rasszhoz(csúnyábban kifejezve más fajhoz) tartozik? Vagy ez lényegtelen és csak a személyiségen az EMBERSÉGEN múlik a dolog? Tudom ez az egész ugye a lányon is múlik ,hogy ő milyen beállítottságú... Főként lány felhasználók véleményeire lennék kíváncsi.

Normális válaszokat kérek pls! remélem érthetően vázoltam fel a problémát...



2015. okt. 2. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ázsia 44 millió km^2, és vannak vagy 4 milliárdan...
2015. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért volna gáz?

Egyáltalán, miért kell ahhoz "EMBERSÉG" hogy valaki szóba álljon egy ázsiai nővel vagy egy fekete férfival? Nem is értem miről beszélsz.

Itt nem beállítottságokról, főként nem emberségről beszélünk, hanem vonzalomról esetleg taszításról. Ennyi.

2020. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!