Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha egy ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy ázsiai fiú ismerkedik/randira hív egy európai lányt?

Figyelt kérdés

Barátommal gyakran vitatkozunk ,hogy vajon gondot okoz-e ha egy ázsiai fiú randira hív egy európai lányt. Keveredés ide vagy oda a lényeg a következő: egy ismerkedés közben(akár randi) számít az ha az udvarló más nemzetiségű,más rasszhoz(csúnyábban kifejezve más fajhoz) tartozik? Vagy ez lényegtelen és csak a személyiségen az EMBERSÉGEN múlik a dolog? Tudom ez az egész ugye a lányon is múlik ,hogy ő milyen beállítottságú... Főként lány felhasználók véleményeire lennék kíváncsi.

Normális válaszokat kérek pls! remélem érthetően vázoltam fel a problémát...



2015. okt. 2. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, hogy egyáltalán felmerül a kérdés, és ultragáz, hogy barátoddal erről vitáztok.
2015. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sorry, nem vagyok csaj, de ha ez a legnagyobb bajotok akkor az ho, semmi normalis dolgon nem tudtok osszeveszni mint mas parok? :D
2015. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem relatív ,hogy ki milyen témát tart butaságnak :)
2015. okt. 2. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Mégis milyen nemzetiségűről van szó ? Mert az ázsiai elég tág fogalom. Lehet azon belül orosz,török,indiai,kínai,kazah,vietnami,maláj,arab,perzsa stb.

Szerintem a muszlim vallásúakkal(arabok,törökök,perzsák stb. általában azok)nagyon óvatosnak kell lenni ugyanis ők a nőket nem veszik emberszámba(nyilván tisztelet a kivételnek).

A távol-keletiekkel szerintem nincs gáz az ő kultúrájuk,értékrendjük a mienkétől eltérő kissé,de jóval közelebb állnak hozzánk mint a muszlimok.

2015. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem van szemelyes tapasztalatom lanykent. Egyszer egy indiai sraccal talalkoztam, o randinak vette, pedig reszemrol nem volt az. Epp az angol tanulashoz kerestem valakit.


Lenyeg, hogy nekem nem szamit a nemzetiseg, de nagyon is lattam a kulturalis kulonbsegeket. Rendes volt, meg minden, de pl. en zarkozottabb vagyok, mint o volt. Naluk mas szokasok vannak parkapcsolat teren is. Jo volt errol beszelni, mert amugy erdekelt is, de ennyi.


Mas reszt kulsore se volt az esetem.


Most kulfoldon elek, es nem tartom kizartnak, hogy nem magyar sracban talalom meg az igazit. De valahogy az europai kulturat kozelebb erzem magamhoz, termeszetesen.

2015. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként bocs a fogalmazási hibáért de ázsiai alatt természetesen távol-keleti személyre gondoltam. Tegyük fel ,hogy a távol-keleti srácnak otthon teljesen nyugati(európai)a kultúrája. Akkor mi a helyzet?
2015. okt. 2. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Önmagában nem gond. Viszont mivel kell a külső vonzódás is egy kapcsolathoz, ha pl a távol-keleti srác alacosnyabb nálam (160cm vagyok) és nagy a feje (volt egy ilyen srác, aki szeretett volna tőlem kapcsolatot...), akkor nem fog menni... De valami minimális vonzódás kell. Mindemellett ő még nagyon visszahúzódó is volt.

Egy délamerikai sárccal is randiztam egyszer, ő Európában élt többet, de középiskolába otthon járt. És még rajta is érezhetőek voltak kultúrális különbségek, nem sokáig tartott. Maradok a szép fehér európai srácoknál szerintem, ha rasszistáznak érte, ha nem... Sok külföldi haverom, barátom van, és ezzel semmi gondom, de párkapcsolatra más értékrend, kultúra zavaró számomra.

Muszlimokkal nem kezdenék, a többi kultúrát nem zárom ki, de szinte biztos, hogy többet nem. Muszlimokkal teljesen biztos, hogy nem.

Randira hívni enm gáz, max az lez a válasz, hogy nem, vagy a randin kiderül ,hogy hát ez nem megy.

2015. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek az ázsiai fiúk! De az ázsiai lányok között van aki annyira bejön, hogy otthagynám a családot!

De hülye vagyok!

Elvált vagyok! :-)

2015. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az ázsiai srácnak teljesen európai a kultúrája és emberileg is szimpatikus akkor végképp nincs semmi baj vele :)
2015. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ázsiai fiú elég sok orszàgból jöhet azért. Vannak lányok, akiknél hátrány, van, akinél pont előny. Én csak egy külföldivel, ráadásul ázsiaival ismerkedtem, ami annyira bejött, hogy nem sokára a férjem lesz.

Ami fontos, a hasonló érték, gondolkodásmod, ahogy az azonis nemzetiségűek között. Izgalmas lehet a másik kultúra stb., de azért észnél kell lenni.

2015. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!