Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten oldalak ahol ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten oldalak ahol ázsiai lányokkal ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

ingyenes társkereső vagy valami.komoly céllal.távol keletiekre gondoltam.nem zavar a távolság manapság már olcsón lehet utazni hosszabb ismertség után meg szívesen össze is költöznék.

kioktatást nem kérek.most ha nekem például a japán és környező országokban levő lányok tetszenek akkor ez van.


2015. máj. 23. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kínai újságot Kőbányán,ha pesti vagy,nem tudom heti,vagy napilap.

Abban találsz csajokat, de eldugva, nem mondom meg,hogy....:D

2015. máj. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsi a kukid mi?
2015. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olcsón? :D

Ha neked olcsó folyton utazgatni, akkor miért fillérb#szóskodsz 10-20 dolláron, amit egy ilyen oldalnak kell fizetni? Egyébként ha a nemzetiség neve után a lovelinks.com.ot odailleszted, nyert ügyed van. Például: thailovelinks.com

Amúgy meg használd a google-t, régebben itt a gyakorin is folyton ajánlgatta egy hirdetés a szebbnél-szebb kínai feleségjelölteket :)

2015. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
interpals.net
2015. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

5:13 nem pesti vagyok

5:36 ne magadból induljál ki te majom

7:37 mert sok a kamu oldal.itthon is találni olyan fizetős oldalt ahol pénz nélkül még nézegetni sem lehet.ismerek olyat aki meg kifizette aztán nem talált semmit.na ezért nem fizetek.

és persze ha beírom általában sorra dobálja ki az oldalakat de ha az oldal megbízhatóságáról érdeklődöm valahogy mindig a nem ajánlott(not safe,fake) kategóriába vannak sorolva.

9:51 kösz. erre épp egyik nap regeltem majd meglátom milyen eredménnyel.

2015. máj. 23. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
kínai, japán, koreai nőt nehéz lesz találni, zárt világ saját nyelven neteznek, meg nem nagyon szeretnek belemenni ilyen kapcsolatokba, legfeljebb ha elváltak gyerekkel, és már nagyon mindegy nekik. nézelődj a világra nyitottabb országokban, thaiföld, fülöp-szigetek. ingyenes társkereső nem nagyon van, globális csetek+szerencse legfeljebb
2015. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem az oldal hibája, hogy nem talált senkit, nem is értem ezzel mit akarsz mondani. Szerinted garanciát kellene vállalni a sikerre, vagy mi? :D

Egyszer vettem egyébként egy hónapos "prémium" csomagot egy ilyen oldalra, és nem volt vele semmi probléma. Bár nem lett onnan feleségem, de többekkel azóta is tartjuk a kapcsolatot, láttam őket élőben is.

2015. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azt akarom mondani azzal hogy honnan tudjam előre hogy ki van egy oldalon ha sok helyen fizetés nélkül meg sem tudom nézni.érted? befizetem és alig van fent valaki az oldalon akkor kidobott pénz.

a másik gond az oldalak hitelessége.sok helyen olvasok rengeteg rossz tapasztalatot.van akinek hazavágták a gépét valami vírussal volt akit megkopasztottak anyagilag természetesen.

említettétek itt a vegyen magának kínai feleséget féle oldalakat is.na a társkeresők többségében is ugyanígy akarják lehúzni az embereket mint az emberkereskedők. vagy ott még az is legális?

akkor megírhatnád légyszives te hol voltál tag ha ilyen jó véleménnyel vagy egy oldalról.mert én nem tudom hova lenne érdemes.köszi

illetve ha valaki tud akkor valami értelmes globális chat is érdekelne.beütöm a googleba kidob rengeteget de hogy melyik miért jó azt nem tudom.

2015. máj. 24. 17:31
 9/9 A kérdező kommentje:
ja egyébként az interpals nem jött be.senki válaszra se méltat.nem lepne meg ha unatkozó kamu reg lenne az odajárók nagyrésze.volt aki nekem írt válaszoltam aztán semmi.
2015. máj. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!