Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg ázsiai lányokkal?

Figyelt kérdés

Hello :)

Nagyon tetszenek az ázsiai lányok,így gondoltam megismerkednék eggyel :) Van olyan hely,ahol ezt megtehetném? Van vkinek tapasztalata?

Nem olyan stílusú válszt szeretnék,hogy józsefvárosi piac...köszi :) 20/f



2012. dec. 1. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ázsiában meglepően magas az ázsiai lányok száma.
2012. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
ázsia center.. kinai piac.. :) köbányai út orczy tér.. arra találsz bőven. :)))
2012. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Magyarországon élő ázsiai lányok (meglepő módon) szoktak menni diszkóba, piacra, Tescoba, átmennek a zebrán, dolgoznak vagy tanulnak itt-ott, szóval bárhol találhatsz egyet és ugyanúgy elkezdhetsz vele ismerkedni, mint akárki mással.

Mondjuk annyiban a fenti válaszolónak igaza van, hogy kínai boltokban biztos van 1-2, de ha nem kicioccócijke stílusút szeretnél akkor iskolák, szórakozóhelyek, vagy akár az interneten is.

Én ázsiai származású vagyok és rám szoktak írni facebookon-iwiwen, utcán is megkérdezik a bátrabbak, csak nem vagyok valami szociális típus, van barátom és baromira sokáig szoktam húzni a levélírást még a rokonaimnak is :)

2012. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj ki Gázába... az már Ázsia! :)
2012. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. dec. 2. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk iskola.:)
2013. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 _zozo2_ válasza:
Társkeresőn...am ne említsed majd neki azt hogy csíped mert ázsiai, vagy ha pl. Anitának hívják me kérdezd meg hogy "de mi az igazi neve". Ezeket nem szeretik.
2014. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!