Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttetek már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttetek már arra, hogy akinek fiatalon/huszonévesen sincs szerencséje a nőkkel, az duplán megszívja egész élete során?

Figyelt kérdés

Szóval fiatalon/tizen-/huszonévesen balszerencsés a nőkkel, egyetlen olyan nő sincs, akinek bejönne, mert nem született sem tökéletes, izmos testtel, sem férfias, markáns arcvonásokkal, sem nőcsábásznak. A tizenéves és huszonéves időszakát végig nő nélkül élte.


Ez idő alatt elsajátított olyan dolgokat is, amiket általában nőnek kell elvégeznie például egy háztartásban, vagy ne fogalmazzak ilyen drasztikusan: szóval nem a nőnek kell elvégeznie, hanem a párt alkotó nő és férfi együttes erővel, a megoldandó problémákra, felmerülő gondokra együttes erővel összefogva tudják megkeresni a kulcsot, s felülkerekedni a nehézségeken mindezt úgy, hogy arányosan "eloszlanak" két emberre, tehát a nőre és a férfira, és nem egyetlen ember úgymond "viszi el a balhét".


Például a főzés, például a lakásfelújítás, például a bebútorozás, például a költözés, például a takarítás, és a többi, és a többi. Ezek csupa olyan dolgok, amiben a nő is és a férfi is részt vehet, s részt vesz, hozzáteszem egy PÁRKAPCSOLATBAN.


Ellenben akinek "nem jut nő" — mert ha csak ránéznek a nők, sikítva menekülnek a kinézetétől —, az mindent megtanul egymaga, mindent elsajátít egymaga, mindent megold egymaga, minden probléma egyetlen személyre ömlik.


DE! Jön ám a "felmentősereg" a férfi 30-as évei elején/közepén: egy megcsalt, átvert, gyerekes asszony képében, aki évtizedes nagyságrendben volt kitéve egy rossz párkapcsolatnak. Összejönnek, és a példánkban szereplő derék, egyedülálló férfi összeteheti kezét, hogy végre kifogott egy nőt, aki nézi valamibe őt. Ám jönnek a hátulütők is:


Kapott a nyakába egy problémás nőt, akinek a lelkét folyton ápolni kell, hiszen egy nőnek ez kijár egy párkapcsolatban. Kapott a nyakába egy bónusz gyereket is, hát érezze már egyből a felelősség maradéktalan egészét, ha már nem ő csinálhatta, ráadásul a gyerek minden ok nélkül utálja a példánkban szereplő férfit. Kapott a nyakába egy exbarátot, aki mindig látni akarja a gyereket. Kapott a nyakába egy exbarát-családot is, akik szintén látni akarják az unokát. Kapott a nyakába egy halom barátnőt, akik szívesen hédereznek a példánkban szereplő férfi lakásán, felügyelve a gyereket (és a barátnőt, azaz a férfi barátnőjét). Kapott a nyakába időben egy csomó terhet, ami nullázza a hobbikra, pihenésre, egyéb elfoglaltságra fordított időt.


Tehát akinek nem jutott csaj fiatal korában, mert senki nem akart vele összejönni, az később kap egy "nagyszerű lehetőséget" az élettől harmincéves korára, midőn megteremtette magának a minimális egzisztenciát. Harmincéves korára megkapja a párkapcsolatot, amire vágyott annak minden nyűgjével, gondjával, és egy csomó-csomó nem várt bónusszal, ami egy huszonéves fejében még csak meg se fordul (például a gyerek, például az ex "zaklatása", például az addigi életmód teljes feladása). Köszöni is szépen a példánkban szereplő férfi.


Kérdem én: hol az igazság? Miért a szerencsétlen flótás bűnhődik egész életében? A nők terén balszerencsés egyének miért szívnak meglett férfikorukban is?


2015. szept. 22. 00:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem kellett a pasi senkinek fiatalon,de később egy véletlen folytán beleszerethet akár egy gyermektelen,fiatalabb nő is.Nem kell bármilyen kapcsolatba belemenni,csak mert nincs más.Abban a kapcsolatban mindkét fél boldogtalan lesz.
2015. szept. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
9%
Kevés pasi születik élből olyannak, hogy "nőcsábász" legyen, a PUA mozgalom jó kezdeményezés, kicsit néha merész túlzásokkal, ez a mindenkinlehet nőcsábász, és bármilyen csajt fel tudsz csípni szvsz kicsit erős, szemléletmódnak jó dolog, vannak működő dolgok mit vegyen egy pasi figyelembe stb. Egy alap dolog biztos, az ismerkedés fejleszthető, az már egyén függő kinek mennyi időbe telik, az tuti hogy pár hónap alatt sokat lehet fejlődni, és azt is célszerű mit akarsz elérni komoly kapcsolat a cél vagy sok csajt megismerni, lefeküdni velük, előbbi szerintem nehezebb feladat.
2015. szept. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Olvasd el a bűn és bűnhődést! :)
2015. szept. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
10-essel egyet értek. Annyit tennék hozzá, látszik, hogy a kérdezőnek nem volt még kapcsolata; én én én szegény én. Komolyan az ilyen önimádó magát áldozatnak beállító lúzereket képzik valahol vagy ala nature életképtelenek lelki téren?
2015. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Hát én ilyen törvényszerűségről még nem hallottam. Szerintem akinek szerencséje van fiatalon a nőknél, az is simán megszívhatja a 30-as éveiben, és aki meg 10-en 20-on évesen peches, az is lehet később nagy mázlista. Az élet elég komplikált dolog, nem tudhatjuk előre, mi vár ránk, de valamelyest megkönnyíthetjük a dolgunkat, ha pl. nem vállalunk be olyan kapcsolatot, amiben nem érezzük jól magunkat.
2015. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

# 14 Egész idáig egyedül élt, hát ki mást sajnálna, ha nem saját magát? Most bejött egy teljesen ismeretlen tényező a képbe és nem találja a helyét. Érthető.

Én se vállalnék be egy ilyen terhet, csak azért mert eddig nem jött össze, legalábbis, ha ilyen szarul érezném magam vele, akkor biztos, hogy nem.

2015. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%

Persze,hogy rájöttem.Ezért nem érdekel már ilyesmi,bár nekem annyi idősként sem lesz esélyem a nőknél,de nem baj megszoktam már,hogy levegőnek néznek. :)

Régóta tudom ezeket,nem érdekel már.Elfogadtam,hogy nem helyesnek születtem,és így esélyem sincsen a nőknél.

Ennyi.

24/F

2015. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném,hogy csak ez a két alternatíva lenne, hogy fiatalon nincs senki,de 30-as korban meg kizárólag egyedülálló gyermekes nő, exbaráttal, barátnőkkel, meg tudom is én milyen pereputtyal:) DE ha még is így van,akkor probléma megoldva, egyedül maradok, élem az életem :)
2015. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#17 ha már nem vagy szép, hülye ne legyél!
2015. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyira egyszerű. Aki nem akar bónusz gyereket, ne jöjjön össze gyerekes emberrel.

Amúgy így lassan 37 évesen én azt tapasztalom, hogy ezek az elvált, gyerekes nők ritkán jönnek össze egy olyan 30-as férfival, akinek szinte, vagy egyáltalán nem volt még kapcsolata, ha össze is jönnek, ritkán tart sokáig.

Hosszútávra inkább egy elvált férfivel szokott sikerülni a kapcsolat, akik már kb. tudják, mint megy ilyenkor az ember keresztül, talán már nekik is van egy-két gyerekük és megértik, hogy sokszor a gyerek az első, stb.


Ha mondjuk egy 30-as szűz férfi kezd elvált, gyerekes nővel, vagy azért, mert már nagyon akar családot, vagy, mert nagyon rózsaszín a rózsaszín köd, akkor sokszor annyi ellentét, probléma merül fel, hogy hamar szétmennek (persze, mint mindenütt, itt is vannak kivételek, nem akarok általánosítani).


Tehát ilyen férfi ritkán "bűnhődik" sokáig egy ilyen nő oldalán.


Ha már megszívásról van szó, inkább ott látom, hogy szívatja az élet az ilyen férfiakat, hogy a legtöbbször sajnos a továbbiakban sem lesz szerencséjük a nőknél. Ismerek egy-két ilyet. Van közöttük, aki továbbra sem tud kapcsolatot teremteni a nőkkel, sem elváltakkal, sem másmilyenekkel és van, aki rövidebb kapcsolatokra még össze tud szedni nőt, de egyik sem bírja sokáig mellette, pedig ő már nagyon szeretne megállapodni.

2015. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!