Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden férfi ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden férfi ilyen lenne?!

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

Van egy srác, akivel 3 hónapja ismerkedünk.

Távkapcsolat van köztünk, illetve nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, de nagyjából mégis ez a helyzet.

Viszont!

Sokszor azt érzem, hogy érdektelen az irányomba és hogy nem vagyok neki fontos. Néha érzem, hogy az vagyok, néha viszont épp az ellenkezőjét. Említettem ezt már neki is, de nem naivitásból, néha tényleg rájövök, hogy nem direkt felejt el dolgokat, na de néhány női ismerősöm legyint erre, mondván:" Hagyd rá, a férfiak mind ilyenek."


Tényleg mindegyik férfi figyelmetlen, szétszórt, ha megbeszélünk valamit nem ahhoz tartja magát (pl. hogy felhív), továbbá néha olyan, mintha semmi sem érdekelné??


Nincs sok tapasztalatom, de őszintén szólva eddig nem ehhez voltam szokva.

Tudom, hogy nincs más nő az életében, a családjaink jóba vannak és mindig visszahallom, hogy mennyire odavan értem. (Csak ebből alig érzek valamit.)


Mit gondoltok erről a helyzetről?

Létezik olyan, hogy tényleg akar, csak nem tudja kimutatni az érzéseit?


Egyébként én 22/N vagyok, Ő 25/F és nem volt még komoly kapcsolata. (Lehet ez is a gond??)


U.i.: Még annyit, hogy nekem nem gond, ha sok türelem kell hozzá és úgymond "tanítgatni" kell, csak az a gond, hogy rajta néha abszolút nem látom/érzem, hogy akarná ezt.



2015. szept. 18. 02:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Ő 25/F és nem volt még komoly kapcsolata."

Ilyen nyomorékkal mi a fészkes fenéért állsz egyáltalán szóba?????

2015. szept. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: ritka nagy tahó vagy, veled nem kéne szóba állni senkinek.

Kérdező: lehet, hogy egyszerűen nem akarja, hogy mindig rajta "lógj". Vagy megszokta, hogy egyedül van, annyira, hogy most a te jelenléted teljesen felforgatta az eddigi életvitelét.

2015. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen "kapcsolatom". Nem hajlandó kimondani, hogy együtt vagyunk, elfelejt felhívni - de barátoknak, családnak bemutatott, más lány nem volt szóban, mondta, hogy szeret, gondoltam, majd kialakul ez jobban. Hát nem, sőt. Egyik napról a másikra szinte eltűnt az életemből, és még csak nem is lehettem rá dühös, mivel nem voltunk együtt...


De nem minden férfi ilyen! Azóta megtaláltam a szerelmet, és nem nyálasan meg túlromantikázva, de a párom igenis minden nap kimutatja, hogy velem akar lenni, én vagyok a legfontosabb. És ez már az elejétől fogva így van, azóta csak erősödött.

Ez nem a tanítgatásról szól, ha igazán téged akarna, figyelne rád.

2015. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igazából ezek megerősítettek a döntésembe! :)


Még annyit, hogy Ő hetek óta kérdezgeti, hogy mikor mondjuk ki, hogy együtt vagyunk.. mondtam neki, hogy ha kellően megismerjük egymást.. ez is ellentmond annak, amit mutat.. de ugye nem a szavak, hanem a tettek számítanak, így nincs miről beszélni.. :( :)

2015. szept. 18. 11:25
 15/17 anonim ***** válasza:
És akkor minden ferfi, aki csalodott korabban, vagy elso noje lennel, ilyen erzelmi analfabeta lenne? Nem ert hozzad kerdezo. En szivesen osszejovok veled, ha csinos, ertelmes no vagy, gondosan megrepazlak, mikor talizunk, es a lelkedet is apolom, felhivlak barmikor. Ez kell a noknek, torodes, jo szereto, figyelmes ferfi. Nem kisfiu, mint a pasid.
2015. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

elsore enis azt mondom, hogyha a noi megerzesed azt sugja nem kellesz neki akkor igy is van.

egyik lanyabaratom epp most szakitott emiatt a pasijaval. o konkretan mondta neki hogy szereti, es mindennap beszeltek telefonon, de arra nem volt kepes hogy talalkozzanak legalabb hetente. igy ez nem mukodhet, jobbat erdemelsz te is.

2015. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a távolság miatt úgy van veled, hogy mivel messze laksz, nem alakult ki benne az a kötődés, láng. Magamról tudom, hogy távkapcsolatban nem lennék jó, mert kb ilyen lennék, épp ezért nem vállalok távkapocslatot!
2015. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!