Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg minden férfi ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden férfi ilyen lenne?!

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

Van egy srác, akivel 3 hónapja ismerkedünk.

Távkapcsolat van köztünk, illetve nincs kimondva, hogy együtt vagyunk, de nagyjából mégis ez a helyzet.

Viszont!

Sokszor azt érzem, hogy érdektelen az irányomba és hogy nem vagyok neki fontos. Néha érzem, hogy az vagyok, néha viszont épp az ellenkezőjét. Említettem ezt már neki is, de nem naivitásból, néha tényleg rájövök, hogy nem direkt felejt el dolgokat, na de néhány női ismerősöm legyint erre, mondván:" Hagyd rá, a férfiak mind ilyenek."


Tényleg mindegyik férfi figyelmetlen, szétszórt, ha megbeszélünk valamit nem ahhoz tartja magát (pl. hogy felhív), továbbá néha olyan, mintha semmi sem érdekelné??


Nincs sok tapasztalatom, de őszintén szólva eddig nem ehhez voltam szokva.

Tudom, hogy nincs más nő az életében, a családjaink jóba vannak és mindig visszahallom, hogy mennyire odavan értem. (Csak ebből alig érzek valamit.)


Mit gondoltok erről a helyzetről?

Létezik olyan, hogy tényleg akar, csak nem tudja kimutatni az érzéseit?


Egyébként én 22/N vagyok, Ő 25/F és nem volt még komoly kapcsolata. (Lehet ez is a gond??)


U.i.: Még annyit, hogy nekem nem gond, ha sok türelem kell hozzá és úgymond "tanítgatni" kell, csak az a gond, hogy rajta néha abszolút nem látom/érzem, hogy akarná ezt.



2015. szept. 18. 02:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt személyesen megbeszélned vele nem ártana.
2015. szept. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már erről személyesen, de nem vagyunk előrébb.

Állítása szerint csalódott.. türelmem és időm is van rá, de ha azt érzem, hogy ezt Ő nem akarja, mindez felesleges.


A kérdést azért írtam ki, hátha valaki járt már hasonló cipőben vagy találkozott már ilyen férfival.

Nyilván az első az volt, hogy vele beszéltem erről..

2015. szept. 18. 03:17
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeretne nem így viselkedne ez elég egyértelmű. Én legalábbis nem így viselkedek azzal aki fontos.
2015. szept. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól csinálja a srác, valószinüleg a tökös személyiségèbe estél bele, na most ebbe beletartozik, a távolság tartás a telibe xarom a dolgokat felettem nem áll senki, hozzállás. Bizonyára ha kedves lenne, és minden szavadat inná, akkor az agyad legmélyén már csak papucsként tekintenél rá, és ( ha csak nincs vastag szerszámmal vagy pénztárcával megáldva) ekkor dobnád, vagy az elsô adandó alkalommal megcsalnád. Ilyenek vagytok ti nôk, a jó fiuk mindig pofára esnek, mert nem "izgalmasak":)
2015. szept. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nem minden férfi ilyen, csak ti választjátok ezt a fajtát.
2015. szept. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ez nem így van.

Ő fog pofára esni, pont azért, mert ilyen.. nekem ez nagyon nem jön be.

2015. szept. 18. 03:50
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
De bejön, hiszen vele vagy. Sajnos a másik nôi tulajdonság hogy sosem ismeritek el mit is akartok! Vagy mert fel sem ismeritek, vagy mert szègyenlitek.
2015. szept. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:) Nagyon nem vagy jó emberismerő, mert ezek közül rám egyik sem igaz. :)
2015. szept. 18. 04:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a szituációban voltam, csak nálunk 1 év után volt ez, nem pedig 3 hónap után. Mivel távkapcsolat volt, így többnyire csak a neten beszéltünk, főleg írásban és olyankor persze mondott szép dolgokat, amiktől fontosnak éreztem magam, de a probléma az volt, hogy közben meg semmit nem tett értem vagy a kapcsolatunkért. A szavak megvoltak, csak hiányoztak a tettek.


Ígérgetés volt persze, de változás nem. Én többször is mondtam neki, hogy mi a problémám, de semmi, szóval 2 hónap után szakítottam, mert nem volt értelme így folytatni.


Neki is én voltam az első komolyabb barátnője, nekem is ő volt az első. Mindig a korábbi csalódásaira hivatkozott, hogy nem akar elsietni semmit, stb. Valószínűleg még nem volt érett egy komoly kapcsolatra, vagy csak én nem voltam a megfelelő lány számára. Nem tudom.


Tanácsot nem akarok adni, hogy mit csinálj, de szerintem azt te is érzed, hogy ez nem vezet sehova...

21/L

2015. szept. 18. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem,a normális férfiak nem ilyenek.Írhatsz akármilyen kibúvót a részére,meg hogy első kapcsolata,blabla,ha annyira odalenne érted,figyelne a részletekre.Nem kellene ilyen ember,akivel még beszélsz is erről ráadásul,és nem váloztat.
2015. szept. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!