Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok egy olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan férfival, akinek előről hiányzik négy foga?

Figyelt kérdés
Egy balesetben elveszítettem 4 fogam. Voltam több fogorvosnál is, kértem árajánlatokat. Több százezer lenne megcsináltatni+rejtett költségek. Van munkahelyem, de nagyon keveset keresek, szinte mind elmegy albérletre, rezsire, ételre. Eddig minden nő visszautasította a közeledésem. Egy nőnek se kellek ilyen külsővel?

2015. szept. 17. 10:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképp implantátumot javaslok,de arra készülj fel hogy ez egy több lépcsőből álló folyamat (implantátum,felépítmény,korona). Ha Budapesten szeretnéd megcsináltatni tudok ajánlani jó fogorvost. Sajnos a jó minőségnek ára van, nekem 1 fogam pótlása került 420 000 Ft-ba. Ha van még további kérdésed írj üzenetet,szívesen válaszolok rájuk.

Egy fogimplantátummal rendelkező 22 éves lány

2015. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Hogy veszítetted el a fogaidat? Küldesz képet? Honnan hiányzik? Érdeklődj mindenhol, ahogy csak tudsz, mennyi lenne.
2015. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
#21 mi az úristen került egy fognál 420.000 ft-ba?
2015. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

23-as, implantátum 200, csontpótlás 50, felépítmény és korona 50. Ezek az árak Budapest pesti oldalára érvényesek. Pasaréten, Rózsadombon van egy 1,2-1,5-ös szorzó.


Engem inkább a válaszoló lényegmegragadó képessége döbbentett meg, ti. a kérdező leírta, hogy nincs 100 000 forintja sem fogpótlásra, erre kapott javaslatot, ami már milliós tételről szól. Nagyjából, mint a Marie Antoinette-nek tulajdonított mondás: ha nincs kenyere a népnek, akkor egyenek kalácsot.

2015. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24 számomra ez felfoghatatlan. Egyedűl annyi értettem meg belőle hogy vigyázzunk a fogainkra.
2015. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Több fognál nincs valami csoportos kedvezmény?
2015. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%
Csoportos kedvezmény nincs, de négy fog pótlásánál csak 2 implantra van szükség, az kb 500-600, a négy pótlás 200, ha szerencséd van, megúszod egy milla alatt.
2015. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Akkor két egymás melletti fog pótlásánál csak egy implantátum kell?Ezt matekoltam ki,tényleg így van?
2015. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Most voltam a fogorvosomnál és megkérdeztem az árakról, ott 110-ből jön ki egy izraeli és 170-ből egy svéd fog.
2015. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
4 fogad elvesztése nem befolyásolja személyiséged, így nincs összefüggés téma közt min aggódsz és 4 fogad elvesztése közt.
2015. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!