Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, akinek hiányzik egy pár foga?

Figyelt kérdés

Sajnos 3 fogat is húzni kellett a hónapok során, és így most kevesebb egészséges fogam is van. Mind a három alulról lett kihúzva.

Az egyik hiánya ráadásul egy szélesebb mosolynál megfigyelhető. (A másik kettő hátsóbb nagyörlő fog)


A pótlásokig még hónapokat várnom kell, a legelsőt is leghamarabb olyan május környékén pótolhatom.

Amíg nem gyógyulnak be rendesen addig nem is lehet, de szerencsére szépen gyógyulgatnak.

De amint lehet megcsináltatom őket, bár addig marad ez a kényelmetlenebb állapot.

Ha már meg kellett ezeknek történniük, akkor meg is kell csinálni, még ha a pótfog nem egyenlő a maradandó foggal.



2015. márc. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg azt hiszed, ezen múlik?
2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért járnának, ha járhatnak olyannal is, akinek nem hiányzik egy foga sem?
2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel tudom, hogy változtatni akar rajta, így természetesen nem utasítanám el, és nem zavarna a későbbiekben, hogy pótfog.
2015. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1


Valamennyire ezen is múlik sztem.

2015. márc. 9. 19:54
 5/7 Bekken'Bauer ***** válasza:
Csináltass fogpótlást. ügyes dokik tudnak jót alkotni. Mellesleg meg addig mig ez nincs kész regenerálódj lelkileg. aztán majd lesz ahogy alakul, és biztos vár rád sok pozitív még!
2015. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát őszinte leszek, én figyelek a fogakra.

De ha elmondod neki, vagy megemlíted akkor nincs vele gond, tudnám hogy nem azért van így mert elhanyagolod :)

2015. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezen múlna,akkor senki se járna senkivel,ugyanis igen rosszak a magyarok fogai, nem sok olyan fiatal van,akinek még ne húztak volna fogat. Visszatérve rád, szerintem egy lány se azt fogja kérdezni az ismerkedés alatt,hogy van-e hiányzó fogad és mennyi?! Mivel nem elöl húztak,ezért nem igen látszik a foghiány. Esetleg ameddig nem lesz pótlásod,addig ne hahotázz tátott szájjal. Ennyi. Figyu,ennyi legyen a legnagyobb gond az életedben,hogy hiányzik néhány hátsó fogad,amit pótoltatni fogsz. Bár ennyi idősen én is nagyon szégyeltem,hogy hiányoznak fogaim,vagy van lyukas fogam....szégyenkezés helyett inkább a fogorvoshoz mentem volna,de akkoriban barbárok voltak az iskolafogászaton. Ezért sajnos felnőttként már alig maradt ép fogam...
2015. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!