Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randizgattunk, megtudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattunk, megtudta, hogy több pasival voltam együtt, mint képzelte, "kidobott" de még mindig sóvárog utánam. Mit akar?

Figyelt kérdés

3X randiztam egy sráccal 4 hónapja. Meséltem neki srácokról, akikkel együtt voltam és mivel több sráccal voltam, mint ahány nővel ő, ezért nem akarta folytatni, vagyis azt mondta nem tudja mit akar. Én ezért megszakítottam az ismerkedést. Ez volt 4 hónapja, azóta írt egy párszor, hogy látni akar, találkozzunk, de ugyanakkor még mindig nem tud túllépni azon, hogy én kalandozgattam, mert baromi féltékeny. Én meg a 3 randi után már elkezdtem iránta valamit érezni, úgyhogy semmi kedvem nem volt se "barátkozni" velem.


4 hónap telt el, mint mondtam és mostmár kihevertem őt, megint írt, igent mondtam rá, hogy találkozzunk. Azt mondja nagyon élvezte az együtt töltött időt, vágyik rám, mindenben megfelelek neki (nyilván egy vmit leszámítva), de nem tudja mit akar.


Úgy vagyok vele, hogy találkozzunk, hogy ha más nem, akkor lezárjuk ezt és felejtsük el egymást.


Szerintetek miért akar látni?


2015. szept. 16. 02:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd a fenébe. Nem ép személyiség, akármennyire is jól néz ki, meg jó a munkája. Nem szabad vele leállni, mert ha ilyen kicsi dolog zavarja az önbecsülését, meg az egóját,és találkozni akar veled, de nem tudja, hogy akar? Mélyebb gond van itt, ne tedd ki egy felesleges huzavonának magadat. Gondolj bele, ha összezördültök, akkor majd lekur.váz, mert több pasid volt?
2015. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Szóval jó parti lenne a pasas.

Nagy hibát követtél el, hogy újból találkoztál vele.

" ... Úgy vagyok vele, hogy találkozzunk, hogy ha más nem, akkor lezárjuk ezt és felejtsük el egymást. ..."

Hát tedd ezt meg tali nélkül!

Ez senkinek nem lesz jó! (ha taliztok)

Kutyábol nem lesz szalonna!

Még a multadra is féltékeny! Aki ennyire féltékeny mint ő ideig-óráig el tudja nyomni magában. Ezt is hazugságnak hívják! Azután robban az elfojtás!

Akár mennyire jó parti lenne, akár mennyire lepedő akrobata ...

Hosszú távon nagyon kiszursz magaddal, ha nem szakitod meg a kapcsolatot vele!

2015. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%
Mielőtt itt nagyon földbedöngölik szegény srácot, azért adjunk igazat a 10-es válaszolónak is: most randin te komolyan az exeidről beszélsz? Hát normális vagy ba+?!
2015. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom mit akar, ahhoz a helyébe kellene képzelnem magam. De nem tudok úgy gondolkodni mint egy ilyen nagyon merev gondolkodású, rögeszmés ember. Akinek ráadásul semmi önismerete nincs, úgyhogy esély sincs hogy belátható időn belül meg tudja fogalmazni mi a baja.


Az is lehet, hogy tudja mi a baja, ha ismeretlen volnál neki, rávágná, hogy kvrva vagy. De most hogy élőben találkozott egy "kvrvával", leesett neki, hogy jé, egészen emberszerű is lehet egy kvrva. Micsoda meglepetés. Azt persze nem csodálom, hogy ezt nem meri kitárgyalni egy nővel. Csak egy szuperintelligens nő képes erre nyugodtan reagálni.


Nekem amikor egy barátnőmről kiderült, hogy minimum 30 emberrel volt, akkor az lett a bajom, hogy biztos volt valakivel, aki sokkal vonzóbb, vagy jobban néz ki, és mindig egy ilyenhez hasonlít. Mondta, hogy ez hülyeség, de nem tudtam felfogni, ma már egyetértek vele, de csak miután én is sok nővel voltam.


Tényleg rettenetesen rossz ötlet exekről beszélni első randikon. Ahhoz képest, hogy tőbb barátod volt, nagyon furcsa, hogy ilyen baklövést követsz el. Ezt felhozhatod neki ellenérvnek, hogy lám sokkal voltál, de sokat nem tanultál belőle :)

2015. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

" biztos volt valakivel, aki sokkal vonzóbb, vagy jobban néz ki, és mindig egy ilyenhez hasonlít."


Valami ilyesmit mondott ő is. Hogy nem tudja mit akarok tőle, ha ilyen sok választási lehetőségem van. Miért éppen ő?


Azért beszéltem róla, mert őszinte ember vagyok és mert magamból indulok ki, nekem is nyugodtan beszélhet a pasas az exeiről, az se zavar, ha kiderül, hoyg 80 csajjal szexelt. És előbb utóbb ugyis kiderül, akkor miért ne még az elején? Jobb, ha 2 hónap után, totál szerelmesen véletlenül elszólom magam (vagy egy barátnőm stb) és akkor jön rá, hogy hoppá? Én így gondolkodtam.


Sosem kvázna le, ennél ő értelmesebb. Most sem az a problémája ezzel, hogy ri.bancnak tart, hanem, amit kimásoltam az egyik válaszból.

2015. szept. 16. 11:17
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha ez a problémája, akkor beszélj neki sok rossz tapasztalatodról, de egyenként csak röviden. Végülis az a lényeg, hogy ha olyan jó lett volna valamelyik korábbi, akkor most nem érdekelne ő.
2015. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#12 vagyok.

Akkor nincs baj! Megválaszoltad magadnak. Csak meg kell győznöd, hogy mennyire rendben van minden, csak ő létezik, ndm kell komplexusának lennie!

Aha! Na amit irtam! Ideig-óráig menni fog! De ez nap mint nal fel fog merülni! Majd amikor nem nézhetsz senkire, nem beszélhetsz senkivel, jussunk eszedbe! De van az a jó parti pasi akiért lemond magárol az ember lánya, hajlando feladni az egyéniségét!

Csak ha szeretek valakit úgy szeretem ahogy van! Nem szeretnék se bábot, se idomitott pincsit!

2015. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem tudná így elvenni az eszemet egy pasi sem. Eléggé öntudatos vagyok, ha érzékelném, leakarnak uralni, akkor dobbantok.
2015. szept. 16. 20:41
 19/24 anonim ***** válasza:
17: Én hasonló esetben, amit fent írtam, azért 3 nap alatt túltettem magam a problémán. Ez az ember 4 hónapja nyűglődik ezen, az már tényleg sok. De nincsenek is kapcsolatban. Ha kérdező tenne felé egy kis lépést, akkor lehet hogy a srácnak se lenne túl nagy baja már ezzel 3 nap után.
2015. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Milyen lepesre gondolsz?
2015. szept. 16. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!