Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randizgattunk, megtudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattunk, megtudta, hogy több pasival voltam együtt, mint képzelte, "kidobott" de még mindig sóvárog utánam. Mit akar?

Figyelt kérdés

3X randiztam egy sráccal 4 hónapja. Meséltem neki srácokról, akikkel együtt voltam és mivel több sráccal voltam, mint ahány nővel ő, ezért nem akarta folytatni, vagyis azt mondta nem tudja mit akar. Én ezért megszakítottam az ismerkedést. Ez volt 4 hónapja, azóta írt egy párszor, hogy látni akar, találkozzunk, de ugyanakkor még mindig nem tud túllépni azon, hogy én kalandozgattam, mert baromi féltékeny. Én meg a 3 randi után már elkezdtem iránta valamit érezni, úgyhogy semmi kedvem nem volt se "barátkozni" velem.


4 hónap telt el, mint mondtam és mostmár kihevertem őt, megint írt, igent mondtam rá, hogy találkozzunk. Azt mondja nagyon élvezte az együtt töltött időt, vágyik rám, mindenben megfelelek neki (nyilván egy vmit leszámítva), de nem tudja mit akar.


Úgy vagyok vele, hogy találkozzunk, hogy ha más nem, akkor lezárjuk ezt és felejtsük el egymást.


Szerintetek miért akar látni?


2015. szept. 16. 02:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ja, és nem csak meg akar dugni, mielőtt ezzel jön valaki. Tényleg nem olyan és nem is olyan szituációban fogunk találkozni, hogy ez megtörténhetne. De ha nem akar járni, sem csak szexelni, sem pedig lezárni ezt kettőnk közt, akkor mi a fene értelme van ennek? Ő hogyan gondolkodik?

Természetesen tőle is megkérdeztem, a válasz mindig ugyanaz. Csak látni akar.

2015. szept. 16. 02:05
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Felejtsd el...
2015. szept. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván azért akar látni, mert folytatni akarja a kapcsolatot. Egy ilyen betegesen féltékeny, önbizalomhiányos alakkal viszont nem fogod megütni a főnyereményt. Jobban teszed, ha esélyt sem adsz magadnak, hogy ismét belebonyolódj ebbe a kapcsolatba.
2015. szept. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az az érthetetlen, hogy sikeres pasas. Értelmes, jó munkája van és nagyon jól is néz ki. Van önbizalma. Kivéve ilyen téren. Baromi fura.


Egyébként 26 éves.

2015. szept. 16. 02:27
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Mit dolgozik?
2015. szept. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog ezen túl lépni, bár mennyire is szeretne, ez mindig elő fog jönni. Megkíméled magad sok sok szenvedéstől ha most elkerülöd.
2015. szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Mondd neki hogy feküdjön le több nővel, mint te pasival, és meg van oldva a dolog.
2015. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyenekkel nem szabad semmilyen módon kapcsolatot tartani! Ergo ne válaszolj neki,töröld az ismerőseid közül stb.
2015. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
azon gondolkodik, hogy mit is szeretne egy ilyentől? Szerintem még ő maga sem tudja, de hogy te a "kukában" végzed az tuti. Még nem annyira rutinos, de majd belejön és csuklóból X, még a szót sem fogja pazarolni. Neked per pill annyi lehetőséged van, hogy extrákkal megtartod, amíg tudod - de 100,h le-X-el téged!
2015. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ott rontottad el, hogy a randizgatás alatt meséltél neki az exeidről. Most komolyan, úgy igazából senki nem kíváncsi rá, én tuti nem akarnám tudni, főleg nem, hogy hánnyal, főleg nem az első randikon. Nem éri meg az exekről beszélni, mert az lényegtelen , a múlt stb. Találkozz vele, mutasd ki, hogy csak ő kell neked, ha kell. Inkább beszélj a nepáli varjak párzási szokásáról mint az exeidről, ha ő hozná fel, rinyálna megint miatta, na akkor hagyd őt szerintem.
2015. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!