Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem vannak szűz fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak szűz fiúként ilyen gondolataim?

Figyelt kérdés
Most vagyok 24 éves, még sosem volt intim viszonyom (csók sem) lányokkal és valószínű már nem is lesz. Szóval az ebből eredő önbizalomhiány miatt már ott tartok, hogy ha meglátok egy jó csajt, nem arra gondolok, hogy milyen jól néz ki, hanem egyfajta irigységből indíttatva elgondolkozok azon, hogy miért kapta meg a természettől azt az esélyt, hogy ilyen szép legyen és semmi problémája ne legyen a társkeresésben (életben), míg nekem kvázi túlélés az egész élet ebből a szempontból. Lehet azt mondani, hogy tegyem félre az önbizalomhiányomat, szedjem össze magamat, de ez egy hosszú folyamat eredménye, ami kamaszkorban kezdődött, amikor rá kellett jönnöm, hogy jóval alacsonyabb leszek a "konkurenciához" képest (171 cm). Ha meglátok egy csajt egy legalább 180 centis pasival sétálni, egyből görcsbe rándul a szívem és arra gondolok, hogy az emberiség semmivel sem különb az állatvilágnál. Ahogy a hímeknél az erősebb/dominánsabb egyedé lesz a párválasztási jog, úgy az embereknél is ugyanez a mechanizmus működik, csak sokan próbálják ezt a tényt leplezni azzal, hogy kitalálnak olyan marhasásokat mint a PUA, mikor mindenki tisztában van azzal, hogy egy csaj egy pillanat alatt el tudja dönteni, hogy az adott hím kell-e neki rövidtávú kapcsolatra (a hosszú távú kapcsolatnak persze alapja a személyiség, de az már úgy is "megszépül" idővel). Kíváncsi vagyok, más szűz srác hogy látja, mit érez, elsősorban az ő véleményükre vagyok kíváncsi.

2015. szept. 7. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szóval szűz vagy és mindenféle elméleteket/kifogásokat/magyarázatokat gyártasz magadban ahelyett, hogy változtatnál a helyzeteden? Igen, ez elég gyakori :D
2015. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi újat nem mondtál, én is így gondolom. 26/szűz, de akkor is így vélekednék ha nem lennék szűz.
2015. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Álag magasságod van (az Én párom is ilyen magas)

2. Szerintem kicsit legyél kreativabb meny bulizni csajozz ..

De ne ugy hogy jössz e gy menetren, még szűz vagyok ám...

3. Ne gyárcs elméleteket csak magaddal baszol ki!! :) 18L

2015. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy? Örülj neki... én 165 centi vagyok, mert nem termelte rendesen a szervezetem a növekedési hormont, örülök, hogy ekkora lettem, összeteszem a két kezemet. A te 171 centis magasságod nekem álom marad. Akkor, hogy is van ez?

Amúgy konkurencia mindig lesz, a 180 centis férfiaknak is van, sőt mindenkinek, nincsen olyan, hogy nincsen konkurencia.

Emiatt úgy gondolkodtam, hogy engem nem érdekel a magasságom és sikerült is több nekem tetsző csajt is elcsábítanom, persze alacsonyabbak voltak, de milyen nőkre vágysz? Modellekre? Az ki van csukva, viszont egy 160 centis csaj, felvesz melléd egy 10 centis magassarkút, még mezítláb is magasabb vagy nála, plusz ha rajtad is cipő van, akkor meg bőven. Hol itt a probléma?

2015. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!