Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen még szűz vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen még szűz vagyok. Hogyha egy fiúval randiznék hazudjam neki hogy én már nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Ugyanis ez oldalon aki szerint még szűz az defektes, pedig csak arról van van szó hogy rosszul választottam pasik terén, akikről nem éreztem hogy szerelmesek lennének belém.
2015. aug. 19. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Legyél őszinte, így jött össze, értse meg. Bár nekem nem jelentene gondot, sőt, ha a párom még szűz lenne. :)
2015. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudni. Minek is tennéd? Amúgy sok férfi számára vonzó gondolat, hogy ő lehet az első egy lány számára.
2015. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj, ha odáig juttok, úgyis kiderül. Egyébként, szerintem nem az első egy-két randin szokás az ilyesmiről beszélgetni.
2015. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha valaki felhozza ezt a témát már az első randin?
2015. aug. 19. 08:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az gyökér.
2015. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lányoknak soha nem szabad ilyen kérdésben hazudniuk és leginkább azért, mert az első alkalom az egész további szexuális életre rányomhatja a bélyegét. A fiúk be tudják kamuzni, hogy már nem azok. Semmilyen testi tünet nem mutatja az ellenkezőjét, de egy lánynál... alapból ott van a szűzhártya, de ha véletlen az nincs (korábban sport vagy tampon miatt elszakadt pl), a stressztől való befeszülés még lehet, és akkor minden csak nem kellemes az első... és nem tudom te hogy vagy vele, de én a jövőben nem szeretnék olyan tevékenységet űzni, ami fáj.


Illetve szerencsére nem szerencsére az kevésbé gáz ha a lány szűz. Sok srác úgy tekint erre, hogy kuriózum és dejó, nem pedig hogy vérciki. Amelyik meg mégis azt gondolja arra kár időt pazarolni. Anno én 18 évesen vesztettem el, de akkoriban a lányok szerint (lány vagyok) ciki volt, pedig utólag megtudva középsuliban a 26 fős osztályból csak 3-4 lány volt "túl" rajta, de ők is csak azért, mert kb elsőtől együtt voltak a barátjukkal.


Tehát ne görcsölj rá a témára és ha véletlen ráterelődik a szó, akkor mondd el őszintén, ezzel nem szabad köntörfalazni vagy elsumákolni. És tökéletes kifogás nem jutottunk el odáig az előző kapcsolatokban. Ezzel még az sincs éreztetve, hogy te lennél válogatós, de az se, hogy eddig egy srác se akart veled semmi komolyabbat.

2015. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy milyen hazugsággal indítani egy kapcsolatot? Ha ilyet behazudnál nekem és később kiderülne - márpedig kiderülne, úgy vágnálak ki, mint macskát sz*rni! Nekem a párom ne hazudjon, olyan emberre egy percet sem vesztegetek! Gyűlölöm a hazugságot, bármiről legyen is szó!


24/F

2015. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze a férfiak meg egyből kivágnak ha megmondom őszintén hogy még szűz vagyok.
2015. aug. 19. 09:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan pasikért nem kár, aki ezért dob. Valószínűleg csak pár alkalomra akart, semmi komolyra, viszont vagy van lelkiismerete vagy csak simán úgy gondolja béna lennél.
2015. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként miért ne dobhatna érte? Nincs vele semmi gond, persze. De ha Ő nem akarsz szűz lányt, akkor nem köteles összejönni eggyel. Valószínűleg nőként Te is elutasítanál egy szűz férfit, aki a Te korodban jár, mert a másik oldalra állítva vér cikinek gondolnád... ahogy azt a legtöbb nő teszi. Ahogy azt is automatikusan rád sütik és Te is rásütnéd egy pasira, hogy biztos az ágyban is rossz. Erről ennyit.
2015. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!