Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-on felüli szűz fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on felüli szűz fiúk! Poénra tuđjátok venni a helyzeteteket és nevetni rajta? 21/F

Figyelt kérdés
Én mindig küldöm az egyik barátomnak ha van olyan kép, ami az ilyen "foreveralonékra" igaz, és soha nem veszem komolyan, hogy ilyen téren mekkora balfąsz voltam eddig. :D
2015. aug. 3. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán! Erre valók a haverok. Előítélet, gúny, és alattomosság nélkül tudjuk egymást cinkelni, mert tudjuk egymásról, hogy nem rosszindulatból szúrunk oda a másiknak.
2015. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Példának okáért itt egy kép: [link]


Barátok üzenete: "Hiányzol!"

Legjobb haver üzenete: "Dögölj meg, buzі!"


:D

2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem én amit akarsz mondani, meg így is van, de most én vagyok a gyökér, és én küldöm a barátomnak a képeket hogy röhögjön rajtam. :D
2015. aug. 3. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen az a d-betü a tudjátokban? :DDDD
2015. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig poénra tudtam venni, most már inkább csak a szomorúság fog el. Nem is a szüzesség mint állapot zavar, inkább a kapcsolat hiánya .
2015. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam gondolni erre, ha akarnék kapcsolatot már lenne, nem másokon múlik, csak rajtam. De nekem nincs szükségem ilyenekre.
2015. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan haverom, aki tud róla és néha elpoénkodunk vele, a haverjaim/ismerőseim többsége viszont szerintem még csak nem is sejti rólam, hogy ilyen "helyzetben" vagyok.
2015. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Különösképpen nem izgat a dolog, mert tudatosan elfoglalom magam. A magánéletemhez meg nem sok embernek van köze. Ha rákérdeznek, néha elütöm egy poénnal vagy hatalmasat túlzok (pl. nem barátnőhöz megyek haza, ha kérdezik, hanem 100 fős hárememhez. Egy ilyen minden épeszű embernek leesik, de az is, hogy nem akarok róla beszélni.) Bár aki ismer és lát élőben, általában nem feltételezné, hogy van barátnőm, ugyanis nem úgy nézek ki, hogy valaha is lehetne olyan lány, aki képes lenne vonzónak találni.
2015. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én simán kinézek úgy (néhányan kis túlzással még nőcsábásznak is hisznek), pedig ha tudnák... :D
2015. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!