Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy 24 évesen még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 24 évesen még szűz vagyok? L

Figyelt kérdés
Jártam fiúkkal, de nem alakultak jól a dolgok köztünk, ezt nem részletezném, de szó sincs arról hogy soha nem akartam volna. Elég gáznak érzem. Internetes társkeresőn megírtam egy pasinak hogy szűz vagyok, az írásából azt vettem ki hogy tök gáznak tartja. Persze képet nem mutattam neki. De én is elég gáznak tartom.
2015. aug. 2. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pedig nem az.
2015. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Én 21 éves férfi vagyok, szintén szűz. Volt négy barátnőm eddig, és hasonló a szitu, mint nálad. Régen még bennem volt a szorongás, hogy jaj de ciki szűznek lenni. De aztán rájöttem: Van pénzem, akkor megyek prostituálthoz amikor akarok. (Ezt nem tettem meg ettől függetlenül.) A lényeg az, hogy a szüzesség semmit sem jelent. A lényeg az, hogy megtaláld a lelki társad, aki alkalmas arra, hogy leéld vele az életed. Ha megfogadod a tanácsát valakinek, aki ugyan nálad fiatalabb, de hasonló cipőben jár. :)
2015. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Egy lánynak aztán baromi nehéz lehet megdugatni magát.
2015. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ebben semmi gáz nincs. Ettől te nem vagy kevesebb.


Én pl szívesen ismerkednék hozzád hasonló lánnyal.


24/F

2015. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert a lányok amúgy csak megdugatni akarják magukat :)
2015. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, inkább az a gáz, hogy te ezt gáznak tartod!


"Internetes társkeresőn megírtam egy pasinak..."

Mennyi idős ismertség után közölted ezt vele? Mivel lehet, hogy nem ismerted eléggé, és ezzel szépen elriasztottad.


Mivel az a srác, aki ezt gáznak tartja, hogy a leendő párja szűz, az annyit is ér, tehát semmit.


Szóval nyugodj meg, ne tartsd ezt gáznak. Aki szeretni fog téged, az ezzel együtt fog téged nagyon szeretni és örömmel fogja majd elvenni a szüzességedet. :)

2015. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#3: Gondolhatod, milyen nehéz választaniuk (hasra ütök) ötven férfi top tízéből. A bőség zavara! :D
2015. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem is volt szimpatikus a srác, azt se tudja ki vagyok, mivel képet sem mutattam neki. Ő beszélte a szex témát, amiről nem szeretek a neten beszélni, erre csak próbaképpen megírtam neki ezt.
2015. aug. 2. 22:01
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én 23 éves srác vagyok és szűz. Saját döntés.
2015. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 opened paradise ***** válasza:
80%

Szerintem nem az.

Sőt,jobban örülnék egy ilyen lánynak,mint akinek a 26.-ik lennék.

2015. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!