Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz hogy 24 évesen még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 24 évesen még szűz vagyok? L

Figyelt kérdés
Jártam fiúkkal, de nem alakultak jól a dolgok köztünk, ezt nem részletezném, de szó sincs arról hogy soha nem akartam volna. Elég gáznak érzem. Internetes társkeresőn megírtam egy pasinak hogy szűz vagyok, az írásából azt vettem ki hogy tök gáznak tartja. Persze képet nem mutattam neki. De én is elég gáznak tartom.
2015. aug. 2. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem szeretsz neten szexről beszélni... valószínűleg nem is izgat fel, félsz mindentől, ezért vagy még szűz, és inkább társkeresőkön kínálod magad kép nélkül, ahelyett hogy nyitott lennél mindenre, mert ha még a nálad szebb, szexibb, vonzóbb nők is elérhetőbbek, akkor értelemszerűen senki sem fog téged választani.

Sose értettem miért játssza valaki az elérhetetlent, mikor még lehet akkor sem kéne senkinek ha odadobná magát "ingyen". Szóval nem vagy abban a helyzetben hogy a rossz külső mellett ne mássz rá valakire, mert ha nem leszel vonzó, legalább szex téren, akkor tényleg nem lesz olyan hülye, aki téged választ. Ez olyan mintha a 10 éves autót akarnád eladni drágán... Senki nem fogja megvenni, mert találnak jobbat, újabbat, olcsóbban.

2015. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Estienne ***** válasza:
A szex nem bárányhimlő, hogy annál veszélyesebb minél késöbb kerül rá sor. Hogy kivel mikor miért közlöd egyeltalán, az meg megint más kérdés. Néha én is furcsálom, hogy akár még itt is teljesen ismeretlenül ezzel jöttök. Jó persze, ez a téma nálatok lányoknál mindig picit kényesebb lesz mint nálunk, de hogy gáz? Ugyan...
2015. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék ebből gondot. A szűz lányok a legperverzebbek. Tapasztalat. ;)
2015. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Az a kérdés, hogy miért szűz valaki. Ha azért, mert elképesztően ronda, lelkibeteg, bigott vallásos stb., akkor az gáz lehet sok ember szemében. Ha egyszerűen csak így alakult, akkor az max. idióták szemében gáz.
2015. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De ha annak tartod, írj privit, keresek egy szabad időpontot, oszt megprücsköllek.
2015. aug. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem az
2015. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. 31/F
2015. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól függ! Ebben az esetben érdemes egy tapasztalt/ nagyon tapasztalt férfivel összejönnöd mivel még gyakorlatban nem tudsz semmit muszáj valakinek megtanítania. Ha összejössz egy kezdővel rosszul is végződhet a dolog mivel lehet ő még annyit sem tud nyújtani hiába volt 2-3 lánnyal. Ez nehéz dolog azt javaslom h szerezz tapasztalatot és utána tudsz teljes önbizalommal férfit találnod magadnak aki méltó. Addig nem sok esély van rá mivel totál be fogsz parázni, hogy mit kell ha meg szerelmes leszel és nem müködik a sex és ezért kidob az még fájdalmasabb.
2015. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!