Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen még szűz vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen még szűz vagyok. Hogyha egy fiúval randiznék hazudjam neki hogy én már nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Ugyanis ez oldalon aki szerint még szűz az defektes, pedig csak arról van van szó hogy rosszul választottam pasik terén, akikről nem éreztem hogy szerelmesek lennének belém.
2015. aug. 19. 07:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék ha szűz a csaj akivel alakulnának a dolgok. :)
2015. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére vannak még emberek, akik nem az alapján ítélnek, hogy valaki szűz-e vagy sem. Akit valóban érdekelsz, azt akkor is érdekelnéd, ha öt évvel idősebb lennél és szűz. Max. csodálkozna, és venné a fáradságot, hogy megismerje az okokat. Aztán annak fényében alkotna véleményt rólad.
2015. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha egy szűz lánnyal veszthetném el, de a korosztályomban 20 fölött ez elég nehéz.
2015. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én még senkitől nem kérdeztem meg, szűz-e?

Elég tapló dolog, szerintem.

Ha eljutunk odáig, akkor már meg nem is érdekes.

2015. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23 évesen még én is szűz voltam.

A hasonló barom sztereotípiák miatt azt éreztem, hogy szégyellni kell, de pasik előtt sose titkoltam. Egyetlen esetben jelentett "gondot", ismerkedésnél, mikor fesztiválon akart felszedni egy srác, de akkor is megbeszéltük, hogy azért lép le, mert nem akar velem kicseszni, mivel úgyse hívna vissza holnap... :D

A legtöbb férfi inkább kihívásként és/vagy kincsként tekintett rá, hogy még nem voltam előtte mással. Sőt, még most is kincs vagyok a mostani páromnak, hogy bár nem ő az első, de jó érzés, hogy még mindig tud nekem mit tanítani. :)


Szóval, nem vagy defektes, nem érdemes titkolni, aki emiatt kivág, az ziher, hogy nem hozzád való! Egy igazi férfi őszintén megbecsüli, hogy őrá bízod majd magad.


25N

2015. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!