Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már haverek is sokszor mondták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már haverek is sokszor mondták hogy ''ne nézd nem a te súlcsoportod, meg ad lejjeb a lécet''és eddig sem volt valami nagy szerencsém a lányokkal, tanács?

Figyelt kérdés
Am kicsit hasonlitok Scott Adkinsre, 23F és inkább már túl komoly mint sem komolytalan,szóval ha BMW-el járkálnák akkor fentebb fejjebb lennék nem vágom.Eddig sem volt nagy szerencsém a lányokkal már egy ideje az jár a fejembe az én sorsom hogy egyedül legyek.Ha azt szeretném hogy a lányoknál fentebb legyen a súlycsoportom akkor azt kell tennem hogy többet adjak magamra?

2015. aug. 31. 23:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem valami helyes fogalmazás de remélem érthető, már az hogy ide leirtam eléggé rosszul esett
2015. aug. 31. 23:55
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
ez 1 baromság hogy add lejjebb ki tud olyannal lenni akihez nem vonzódik? senki! probálkozz átlagos lányoknál
2015. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Érdekes dolog ez a léc, vajon mit értettek a haverjaid, hogy meddig add le?


Addig, amíg össze nem jössz egy olyan lánnyal, aki nem is tetszik, és nem is érzed magad vele jól? Akkor boldogtalan lennél.


Én azt tudom Neked tanácsolni, hogy vedd annyira komolyan ezt az egész csajozást. Ismerkedj több lánnyal, szerezz sok tapasztalatot. A lécet pedig csak annyira engedd le, ha esetleg leengeded, amíg nem kényelmetlen, és még érdekel a csaj. (Ha tovább engeded, nem fogod magad jól érezni, hiszen ki érzi magát olyan csaj társaságában, aki abszolút nem jön be neki, és még ellenszenves is?). Mondjuk ha egy Top 10-es csaj jön be, akkor engedd a lécet 7-esig, esetleg 6-osig, de annál alább már ne. Mikor pedig lesz elegendő tapasztalatod, újra megcélozhatod az ideálodat, de az is lehet, hogy már a tanulási idő alatt meglesz.

2015. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Clark Kent.. ***** válasza:
Még valami: Nem kell sokáig leadni a lécből, mert előbb-utóbb úgyis meg kell célozni az ideált (a példánál maradva a TOP 10-es) csajt. Tehát nem kell olyan sokáig húzni az időt. :D
2015. szept. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. én az ilyen haverokat elküldöm melegebb éghajlatra


2. önismeret segít tisztázni a vágyaidat, és úgy már könnyebben találod meg azt, akivel kölcsönösen illetek egymáshoz

2015. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

a 8-9 pontos nőkhöz nagyon képben kell lenni és nem árt jó játékosnak is,mert őket körbe zsongják a palik és megtehetik hogy válogatnak ezért ésszel tudod őket tőrbe csalni.

ezért ha csóró vagy akkor a tapasztalat és rutin ami győzelemre vezethet.

kezd 5 pontos lányoknál.

ilyenből hódíts meg párat,győzd le velük a gátlásaidat a frusztráltságodat és amikor már nem okoznak kihívást,felerősödtél mentálisan akkor mehetsz fel a 6-7 pontosokra.

mint a boxban.

először vívsz 10-15 felhozó meccset aztán állhatsz csak ki a világbajnokkal.

és mint holyfield aki elsőként váltott súlycsoportot úgy,hogy izomban felgyúrta magát a nehézsúlyba és az ő súlycsoportja lett az is.

tegyél te is így,fogd fel edzésként.

2015. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Clark Kent.. ***** válasza:
6%
Ajánlom a 6-os válaszoló tanácsait megszívlelni. Nagyon jó edzésprogramot írt. :-)
2015. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Itt nincsenek kategóriák, itt érzelmek vannak.

A felszínes idiótákkal meg nem kell foglalkozni.

2015. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha már a pontozásnál tartunk... én magamat, és ahogy tudom, mások is engem olyan 4-6 közé raknak külsőt illetőleg. Ennek ellenére nem egy 8-9-es barátnőm volt már. A humor és az intelligencia volt esetemben a nyerő, valamint az önbizalom, a határozottság. (persze ahhoz, hogy a humor és az intelligencia érjen valamit, nem síkbuta lányoknál kell próbálkozni.
2015. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rosszul fogjátok fel, ez nem sport, nincsen pontozás, az egész mesterségesen van felfújva. Két ember egymásnak vagy bejön vagy nem, ilyen egyszerű.
2015. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!