Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek miért van az, hogy itt és a valós életben is a pasik panaszkodnak általában társkeresési problémákról?

Figyelt kérdés

Szerintetek azért van, mert a nők sokkal érettebbek a férfiaknál?


A férfiak pedig igénytelenek és éretlenek?


Vagy más lehet az oka?


2015. aug. 29. 20:58
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:
47%

Nézd, én nem vágom a statisztikát, hogy a népesség mennyi százaléka hetero, és hogy az egyes nemek között mennyi a hetero, de tegyük fel, hogy a nőkre vágyó pasik és a férfiakra vágyó nők aránya közel azonos. Logikusan gondolkodom még mindig... Tehát ha csak a pasik hisztiznek, hogy társkeresési gondjaik vannak, akkor a férfiakra vágyó nők mit csinálnak? Kivel? Pont az adott férfival nem?

Szóval a probléma nem abból jön - logikusan végiggondolva -, hogy jóval kevesebb a pártalan férfi, mint a pártalan nő (tegyük fel, hogy mindenki monogám), hanem abból, hogy a hetero férfiak hisztis p-csák és sírnak, ha egy nő nem esik hanyatt tőlük. Szerintem.

2015. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Vagy csak 100 nő ugyanarra a férfira vágyik és nem ad esélyt másnak.
2015. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy szeretném, ha nekem is egy tucat pasi kaparná az ajtómat és csak válogatni kellene. De valószínűleg én nem vagyok nő, csak van egy vaginám, mindamellett, hogy rendszeresen járok fodrászhoz, sminkelek, csinosan öltözködöm, társaságba járok... De nyilván én csak egy nemtelen vagyok, mert ha nő lennék, minden férfi körberajongana, de még csak kezdeményezni se szoktak. Szóval vagy ez, vagy az itteni logikában van valami bukfenc...
2015. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne játszuk már az erkölcs csőszt. Esélyt adni valakinek úgy, hogy tudod ebből semmi nem lesz baromság. Én is voltam olyan hülye, hogy megcsináltam 2x-er is. Hamis remény és mégnagyobb puffanás. Sokkal jobban megkínoztam őket mintha elsőre elküldöm. Nesze neked nagylelkűség és bizodalom. A párkapcsolat érzelmi kérdés és nem eröltethető.


A válasz egyszerű. A pasik nemükből adódóan bárkihez oda mennek aki megüti a szintet, vagyis sokaknál bepróbálkoznak. A bepróbálkozás a nők egóját erősíti és mivel több van persze, hogy nem fogja hazavágni őket ha valakinek nem jönnek be. A pasik meg már csak a próbálkozásaik száma miatt is több elutasítást kapnak. Plusz vannak olyan hülyék, hogy ezt tegyék meg a férfiasság mércéjének.

2015. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert férfitöbblet van, a nőkre rengeteg pasi jut, és naná hogy a nagyrészét visszadobják a vízbe amint kifogják a legnagyobb halat...
2015. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
13: bocsi, de ezt valahogy nem hiszem el... az ilyen esetekben szokott kiderülni, hogy a "senki sem próbálkozik" az tulajdonképpen azt jelenti, hogy "jópasik nem próbálkoznak". Az átlagpasik meg ugye nem számítanak...
2015. aug. 30. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!