Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vannak olyan férfiak akik nem taplók?

Figyelt kérdés
Van olyan aki két szó után a szexet írja, meg akivel lehetetlen chatelni mert egyből képet kér, holott még nem tudtam megitélni milyen ember. Sok a bunkó is. Nincs fent egy normális férfi sem?
2015. aug. 27. 17:26
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Te magad sem érted amit írsz. Akkor szerinted van esélyünk megérteni?
2015. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, én most nőként írok... tényleg gáz, hogy letaplózod azokat, akik már a beszélgetés megkezdése előtt szeretnék tudni, hogy kivel állnak szóba...

És hogy innentől kezdve mindenki hülye, csak te nem, az sokat elárul rólad...

Szerintem vannak fent normális férfiak, de ők menekülnek előled, mert normális ember ezt a stílust nem tudja elviselni.

2015. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Tessék! A 42-es is megírta, hogy veled van a gond kérdező! Holnap igyekezz, hátha van még esélyed beiratkozni valamelyik iskolába :)
2015. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
El is fülelt egyből.
2015. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Vannak persze, ők azok akiknek a levelére senki nem válaszol soha.

És ők kerülnek a friendzóne legaljára mindig.

2015. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Én azoknak nem írok vissza társkeresőn akik sokkal idősebbek mint én, komolyan, apám lehetne a legtöbb.

Akik normálisan írnak nekem azoknak válaszolok, és ha nem tetszik akkor megmondom, hogy "Sajnálom, de nem tetszel. Remélem nem haragszol.", mert így tiszta és egyenes. Tőlem nem kell képet kérniük sem mert szoktam feltölteni.

Arról aki bunkó meg hamar kiderül, hogy az, nekik általában megmondom ugyanúgy, hogy nem tetszenek, ha vulgáris kifejezéseket kezdenek mondani rám akkor meg egyszerűen hanyagolom őket. Aki nem képes ugyanolyan tisztelettel kezelni mint én őket azt messziről elkerülöm.

Ennyi, kedves kérdező.

2015. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Arra, hogy normálisan írnak nekem azt értem, hogy nem azzal kezdik, hogy "de meg d*gnálak", "akarsz szexelni?", stb.

Csak, hogy ne legyen félreérthető amit írtam.

2015. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!