Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vannak olyan férfiak akik nem taplók?

Figyelt kérdés
Van olyan aki két szó után a szexet írja, meg akivel lehetetlen chatelni mert egyből képet kér, holott még nem tudtam megitélni milyen ember. Sok a bunkó is. Nincs fent egy normális férfi sem?
2015. aug. 27. 17:26
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Te mindenkinek írsz? Jó alacsony igenyed van. Azért nem írok mert nem hitegetem aki nem tetszik.
2015. aug. 27. 18:36
 32/47 anonim ***** válasza:

" Jajj de gáz vagy te hogy sikerült kijarnod az iskolát? Sok bukás volt?"


Elég gyengén érvelsz.

2015. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok tahokkal nem beszélek.
2015. aug. 27. 18:37
 34/47 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz kérdező! Szerintem neked volt gond az iskola kijárásával. Azt írod, hogy akikkel beszélgettél, azoknak nem mindegyiknek volt képe, nos honnan tudod, hogy azok hogy néztek ki? Azért kérdem csupán, mert kapásból,aki csúnya annak nem írsz vissza, mi van,ha a csúnya személyisége is szimpatikus?
2015. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla hogy elolvasol egy mondatot de nem érted. Elég baj ez neked.
2015. aug. 27. 18:38
 36/47 anonim ***** válasza:

# 34:

Én is ezt kérdeztem tőle, de látod kerüli a témát, mint a forró kását.:D Ilyen felszínes p_csáktól mentsen meg a Jóisten minden férfitársam!

2015. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
A te "értelmes" mondataidat aztán meglehet érteni, egy 4 éves értelmesebben összefüggőbben beszél mint te. Kezd elölről az egész iskolát, aztán ha legalább a 8 általános megvan bukás nélkül,akkor majd társkeresőzhetsz meg pasizhatsz!
2015. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy pár beszélgetés után képet cseréltünk. Nem egyertelmű addig beszéltünk kép nélkül. Tőled minden nő menekül.
2015. aug. 27. 18:44
 39/47 anonim ***** válasza:

"pár beszélgetés után képet cseréltünk"


Igen. És mivel kiírtad ezt a kérdést elég valószínű, hogy a képcsere után leléptetted a fenébe, mert megláttad milyen az arca.

2015. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Na az iskolarol beszélhetsz szégyen hogy ilyennek mint ti kijarjak, akik hozzáképzelnek mondatokat ahoz amiket olvasnak, meg nem értik.
2015. aug. 27. 18:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!