Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn vannak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vannak olyan férfiak akik nem taplók?

Figyelt kérdés
Van olyan aki két szó után a szexet írja, meg akivel lehetetlen chatelni mert egyből képet kér, holott még nem tudtam megitélni milyen ember. Sok a bunkó is. Nincs fent egy normális férfi sem?
2015. aug. 27. 17:26
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Én leírtam arról nem tehetek hogy az értő olvasással gondod van. Nem írok olyannak aki nem tetszik, azért mert nem akarok tőle semmit. Te mindenkinek írsz a csúnya nőknek is, megmondod hogy nem tetszel. Jajj de értelmes következtetés utolsó, akkor én meg azt mondom neked mindegy lenne már csak irjon valaki, de nem írnak mert csúnya vagy :-).
2015. aug. 27. 18:20
 22/47 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz. Neked vannak gondok az agyaddal.
2015. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Képzeld a csúnya nőknek is írtam, ha nem tetszettek. Megírtam, hogy nagy a távolság, más a stílusom és nem illenénk össze, stb. Te bezzeg csak hallgatsz és bunkó módon faképnél hagyod a férfit. Akkor ki a tapló?
2015. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Én a legelejétől ugyanazt irom. Ha te nem érted amit olvasol akkor a te fejedben van a gond.
2015. aug. 27. 18:27
 25/47 anonim ***** válasza:
Igazad van, te vagy a megtestesült tökéletesség. Megírhatnád melyik társkeresőn vagy fent meg milyen névvel, hogy még véletlenül se találkozzon össze veled senki.
2015. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Akivel chatelek annak visszairok nem szó nélkül lépek ki, de aki csúnya és rámir azzal nem beszélek.
2015. aug. 27. 18:29
 27/47 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem beszélsz azzal aki csúnya? Mi vagy te, vagy kinek képzeled magad? Ugyanolyan kis porszem semmi vagy, mint a többi ember!
2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

"meg akivel lehetetlen chatelni mert egyből képet kér"


Ez már ugye milyen megdöbbentő tény? Jéészzus.:O:O Tudni akarja a férfi, hogy hogy néz ki a nő akivel beszél, mert ha már ő vette a fáradtságot, hogy töltsön fel magáról egy képet TE MEG NEM. Durva nagyon.

2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Képzelődsz már megint egy szóval sem írtam ki tett fel képet azok kozul akivel chateltem. Jajj de gáz vagy te hogy sikerült kijarnod az iskolát? Sok bukás volt?
2015. aug. 27. 18:34
 30/47 anonim ***** válasza:

Kérdező,


te nem az a buta liba vagy akit elzavartam társkeresőn valamelyik nap?

Ráírtam egy lányra mert szimpatikus volt pusztán az adatlapja alapján (ugye mivel nekem nem csak a kép számít). Válaszolt ugyan, de tőmondatokban és látszott, hogy szarik rá, majd kb. 3-4 levél váltás után közli, hogy innentől kezdve csak akkor válaszol, ha küldök képet. Ugye milyen fair? Neki nincs fent képe de én küldjek. Szerinted mi lett a vége?

Ráadásul azt hitte magáról, hogy milyen okos, művelt akár csak te.

Na kb. ilyen kaliberű nők vannak társkeresőn. :D

2015. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!