Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha öregnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha öregnek nézek ki?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakon a csajok folyton azzal utasítanak el, hogy öregnek nézek ki (20-as éveimben járok, ők pedig az én korosztályomba tartoznak).

2015. aug. 16. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj picit úgy helyezkedni a fényképezőhöz, hogy a ráncaidat eltakarja egy kis árnyék; meg hát nemtom, legyél kicsit életvidámabb talán; fáradt, nyúzott képekedt ne rakj ki
2015. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz, borotválkozz meg, öltözködj divatosan, a korosztályodnak megfelelő ruhákba... Ha őszülsz, festheted a hajad, ha kopaszodsz, akkor meg irány a bőrgyógyász. Ne felejts el megnyerően mosolyogni, amikor ismerkedsz, a komolykodás is öregít.
2015. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*képeket XD De szépen írtam!:D
2015. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha mindezek se segítenek, mint amiket a többiek írtak, akkor még mindig ott a 21. század egyik leghasználatosabb alkalmazása a Photoshop. :) Tüntesd el vele a ráncaidat, és a hibáidat.

Tudom, ez egy pici csalás, de hát ez van. :D

2015. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisugárzás, és a komorság, komolyság miatt néznek valakit elsősorban idősebbnek! Most egy 20 éves ugyan úgy nem ráncos még mint egy harminc, mégis 10 év van közötte!
2015. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

Bakker.. én meg öreg VAGYOK - aztán mégis van, akinek kellek.


Aki ilyen szöveggel utasít el, az után ne bánkódj!

(huszonéves az nem öreg kinézetű, max. érett, ha az baj?)

2015. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg egy képet mutatnál,hogy mégis mennyire nézel ki "öregnek"?
2015. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Sza.r a kép.
2015. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!