Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 18 éves lánynak elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lánynak elvileg lehet bármennyi esélye is egy 30 körüli pasinál?

Figyelt kérdés
Ha szimpatikusak egymásnak, hasonló az érdeklődési körük, jól kijönnek, stb.

2015. aug. 15. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg lehet. Én 17 voltam, a párom 28 amikor össze jöttünk. Már 8 éve együtt vagyunk...
2015. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg, ha elég gyerekes, nem akar még megállapodni, családot nem vagy csak jóval később akar... akkor lehet.

De ki akar ilyen pasit, akinek még 30 körül se nőtt be a feje lágya?

2015. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam lehetne, csakhogy a 18 évesek nem keresnek 30 éves :P
2015. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
inkább írj rám :) 19F
2015. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a többség önszántából marad egyedül 30 éves korára, szóval én ezt nem rónám fel neki.


Én keresek, de mielőtt letámadnátok privát üzenetekkel, szólok, hogy konkrét emberről tettem fel a kérdést, nem keresgélni akarok. :)

2015. aug. 15. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

2-es, aki ilyen korára nem akar "megállapodni" meg családot, az miért jelenti azt, hogy valaki gyerekes, és "nem nőtt be a feje lágya"?

Ez összetett dolog, nyilván vannak gyerekes alkatok is, de ezt így nagyon helytelen dolog kijelenteni.

2015. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Miért ne lenne. Pont, hogy sok pasi örül a friss húsnak...

Az meg, hogy valakinek 30 évesen nincs felesége és családja, semmit se árul el az illetőről. Vedd már ki a fejed a homokból: emberek nem hogy 30 de 40-50 évesen is vannak úgy, hogy nem jött be az élet, hiába próbálkoztak, csak ócska kapcsolatok jutottak ki nekik.

2015. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

"Vedd már ki a fejed a homokból: emberek nem hogy 30 de 40-50 évesen is vannak úgy, hogy nem jött be az élet, hiába próbálkoztak, csak ócska kapcsolatok jutottak ki nekik."


Vedd már ki a fejed a homokból: házasság nem jelenti azt mindenki számára, hogy "bejött az élet", van aki sosem tervezi, jobban érzi magát rövidebb-hosszabb kapcsolatokban, nem hajlandó hozzáláncolni életét valakihez.

2015. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27 vagyok, és 14 évest szeretek.
2015. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 blondegirl16 :) válasza:

Szia! Simán lehet! :D Mi lassan 2 hónapja leszünk együtt a párommal, aki 30 éves. Minden tökéletes, imádjuk egymást.:) A szexről ne is beszéljünk, egyszerűen isten!:P Sok sikert hozzá! ;)


16/L

2015. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!