Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jelezzem a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a lánynak, hogy nem vagyok biztos benne, ha már kvázi összejöttünk?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy olyan nőt sose találok, ami teljesen olyan, amilyet szeretnék. Azt akarom, hogy igényes legyen, vékony (ez nem valami divathóbort, egyszerűen én is nagyon vékony vagyok és erre izgulok fel; az se baj, ha túl kicsi a melle, vagy szinte egyáltalán nincs neki), kb. olyan közegből jöjjön, mint én, és legyen közös érdeklődésünk, közös értékrendünk.


Na most, ilyet egyszerűen nem találok. Ezeknek a lányoknak meg én nem jövök be. Vagy nemtom. Van egy haverom, aki egy elég laza, életművész típusú gyerek, nem tudom, hogy csinálja, de pontosan ilyen csajt talált, irigylem is érte. Egyszerűen kedves, bájos, minden rendben van vele. És nem értem, miért olyan nehéz ilyet fogni.


Most mondhatni összejöttem egy olyan csajjal, aki nem teljesen olyan, mint amilyet akarok, de azért eléggé szép. Viszont van pár fenntartásom vele kapcsolatban, nem akarom leírni, hogy mik, de főképp külsővel kapcsolatos dolgokra kell gondolni (van más is). Viszont szép arca van, jók az adottságai, és odavan értem... elég egyértelműen kifejezte ezt, és mire észbe kaptam, már össze is jöttünk. Illetve, nem mondtuk ki, de szerintem mondhatjuk így. Nagyon friss a dolog. A családjával is megismerkedtem már.


Van ez a pár dolog azonban, és emiatt nem tudom, hogy fog-e működni hosszú távon. Az utóbbi időben mindig ilyen csajokba futottam bele, akik amolyan "kompromisszumosak" voltak; nem éppen olyan, amilyet szerettem volna, de másmilyet nem tudtam szerezni.



Szeretnék végre egy olyan csajt, akinél nem azon kezdek már az elején agyalni, hogyha be akarnám fejezni, akkor hogy lehetne úgy, hogy ne legyen belőle gond. Úgy érzem, hogyha találkozgatok valakivel, megcsókolom, megölelem, stb., akkor azzal elköteleztem magam, és szemétnek érzem magam, ha közben úgy döntök, be akarom fejezni. Úgy érzem, mintha nem lenne jogom ahhoz, hogy kipróbáljam valakivel a járást, azután befejezzem, ha mégsem akarom. Az a baj, hogy ez a lány is fiatalabb és tapasztalatlanabb nálam, és szerintem már most túlzottan belém van esve. Nem azt mondom, hogy nem tetszik, csak azt, hogy hosszú távon majd kicsit másfajta lányt akarok. És ha találnék olyat, akkor nem érdekelne, hogy mi lehet a vége, nem keresnék menekülőutakat. Van olyan csaj a környezetemben, nem is egy, akivel imádnék járni, akikkel évekig együtt tudnék lenni, és nem kifejezetten szépek, csak nagyon jó alakjuk van. Ez a csaj meg nem pont ilyen. Ez így nagyon szemét gondolkodásmód? Hogy oldjam ezt meg? Mennyire kössek kompromisszumokat? Már kb. lemondtam arról, hogy olyan csajom legyen, amilyet akarok, de így meg akkor sosem leszek boldog. És erről nem tehetek, a farkamnak nem tudok parancsolni.


2015. júl. 19. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem a farkad parancsol, az agyad buta.


olyan lányt sosem fogsz találni, amilyen neked kell.

beléd van esve a csaj, neked meg nem jön be a teste. elég paraszt vagy.

de felőlem nyugodtan bántsd meg, hadd sírjon utánad szegény...

2015. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jössz össze olyannal, akire vágysz, mert összejössz olyannal, akire nem. Felnőtt férfiként tudnod kellene nemet mondani, kiállni önmagadért.


Mondjuk eléggé felszínes dolog kimondottan alak szerint párt választani, mert az pont változhat egy hosszú kapcsolatban. És akkor mi lesz? Kidobod?

2015. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Azért nem jössz össze olyannal, akire vágysz, mert összejössz olyannal, akire nem. Felnőtt férfiként tudnod kellene nemet mondani, kiállni önmagadért. "


Igazad van. Csak az a baj, hogy a kielégítetlen vágy már az agyamra ment. Nem tudok vele mit kezdeni. A lányok sosem néztek meg igazán, mert túl gyerekesnek néztem ki. Ez csak mostanában kezdett megváltozni, de még mindig csak a kezdeteknél tart...


Mit tegyek szerinted? Maradjak ennél a lánynál, hogy meglássuk, mi lesz belőle, vagy vessek véget neki, mielőtt túl fájdalmas lenne?

2015. júl. 19. 16:06
 4/12 A kérdező kommentje:

"Mondjuk eléggé felszínes dolog kimondottan alak szerint párt választani, mert az pont változhat egy hosszú kapcsolatban."


Amúgy bocs, de szerintem ez kicsit képmutató duma. Tedd a szívedre a kezed és mondj 10-ből 3 fiút, aki nem eszerint választ párt! Soha nem mondjuk ki, mert nem akarunk bántóak lenni, de mindannyian tudjuk, hogy csak bizonyos alakú nők jönnek be a férfiak többségének, és mindenki felizgul az arányosan vékony lányokra.

2015. júl. 19. 16:07
 5/12 A kérdező kommentje:

"Felnőtt férfiként tudnod kellene nemet mondani, kiállni önmagadért. "



Erre amúgy nagyon jól rátapintottál, valóban ez a legnagyobb bajom. Nem tanultam meg hallgatni a szívemre, követni a vágyaimat, és csupa olyan élethelyzetbe futok bele, ami úgy érzem, idegen tőlem. Rengeteget szenvedek emiatt, és nem csak ezen a téren.


Azért gondoltam úgy, hogy elfogadom ezt a lányt, mert megvan felé a vonzódás (a fenntartásaim ellenére), és úgy gondoltam, hogy tapasztalatot mindenképp kell szereznem, aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle. Nem tudom, hogy ez normális gondolkodás-e, de azt tudom, hogy sokan így csinálják. Ha tényleg csak azzal lennék hajlandó összejönni, aki minden igényemnek megfelel, akkor nem tudom, mennyit kéne várnom... És akkor végtelenül görcsössé válnék. Ez talán jobb?


Volt gimiben egy lány, minden vágyam volt összejönni vele, de egyszerűen nem kellettem neki. Később volt még egy ugyanilyen, ugyanezzel az eredménnyel. És ebbe már belefáradtam. Elegem van abból, hogy nekem soha nincs senkim. Egy vékony, viszonylag alacsony gyerek vagyok kevés rutinnal és sok gátlással. Nem volt olyan mintám, ami megtanított volna a nőkkel jól bánni. Nem tudom, mi erre a megoldás, de van egy olyan érzésem, hogyha merev maradok és nem jövök össze senkivel, akkor csak rosszabb lesz.

2015. júl. 19. 16:17
 6/12 A kérdező kommentje:

"olyan lányt sosem fogsz találni, amilyen neked kell. "


Miért ne találnék? Ismerek olyat, aki 24 évesen lett csajozóművész.

2015. júl. 19. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Te most csajozóművész akarsz lenni, vagy kapcsolatot akarsz? Tényleg tele vagy frusztrációval, a saját fejedben élsz, azt hiszed, mindenki úgy gondolkodik, ahogy te, és ezért normális, amit csinálsz... pedig nem.

A férfiak többsége képes úgynevezett kötődésre, amikor tudja, hogy senki nem tökéletes, és azzal együtt vonzódik a másik emberhez, hogy vannak hibái is. Viszont aki önmagát sem tudja elfogadni, az nehezebben fogad el másokat is.


Mindenesetre sajnálom szegény lányt, de majd ő is tanul az esetből, és legközelebb olyannal jön össze, aki PONT RÁ vágyik. Mert lesz olyan.

2015. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Mi pontosan az, ami nem tetszik ebben a lányban, aki szeret téged? A külsőségeken könnyű változtatni, csak azért ne kosarazd ki. Amúgy egy kapcsolatban valamennyit változnak az emberek (te is, ő is), lehet, hogy ahogyan összecsiszolódtok, jobban fog tetszeni


Az élet a kompromisszumokról szól. Sokkal jobban jársz valakivel, aki nem teljesen olyan, amilyet szeretnél, de őszintén szeret téged, mint valakivel, aki megfelel az elvárásaidnak, viszont közben csak kihasznál.

2015. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: és mi a helyzet azzal, aki meg is felel és normális is? Csak mert én látom, hogy ilyenek is vannak, méghozzá olyan haverjaimnak, akik semmiből sem csinálnak ügyet és tök lazák. Nem tudom, hogy csinálják.
2015. júl. 19. 22:07
 10/12 A kérdező kommentje:

"Te most csajozóművész akarsz lenni, vagy kapcsolatot akarsz? "


Olyan lánnyal akarok kapcsolatot, akiket általában a csajozóművészek céloznak meg. Nem tehetek róla, ilyen az ízlésem. Vannak olyan emberek, akiknek a telt lányok jönnek be. Vannak olyanok, akiknek a nagyon vékonyak. Én az utóbbiak közé tartozom.

2015. júl. 19. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!