Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a páromnak, hogy több törődésre, odafigyelésre és szeretetre lenne szükségem? 20 F

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, nekem is hasonlóak a gondjaim. Az a helyzet, hogy bárhogy is jelzed felé, utána már azon fogsz agyalni, hogy csak azért figyel oda, vagy szeretget, mert "rászóltál". De idegőrlő tud lenni, az biztos. Utána meg hiába tűnik úgy, hogy megtesz mindent, valahogy már mégse az igazi, nem érzed úgy, hogy magától jön... stb. Elég nehéz helyzet.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: mi leültünk, és elmondtam neki. Ilyen egyszerű.

2015. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ezt tudatod vele, nem fog férfinek tartani.
2015. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dodi1881 válasza:

Az emberek nem gondolat ólvasók. Meg kell mondani, milyen igényeid vannak. Lehet, te azt hiszed, hogy jelzel felé, de lehet, ő nem érti a jelzéseidet. Beszéljétek meg. Nekem is a párom elmondja, hogyha úgy érzi, hogy nem figyelek rá eléggé. Hogy túl belelovallom magam valamibe, és ő esetleg háttérbe szorul. Utána jobban odafigyelek, hogy jusson időm rá, jobban figyeljek. De "csak" azért mert "rám szólt" (ne legyen szemrehányás a szavaidban, amikor szóba hozod az igényeidet), hanem mert szeretem, és szeretném, ha jobban érezné magát, jobban érezné a szeretetemet. Ne várd el, hogy a másik kitalálja az igényeidet. A nők sokszor ezzel szúrják el, hogy elvárják, hogy a párjuk kitalálja a gondolataikat, igényeiket szavak nélkül, az pedig a férfiaknak nem igazán megy. Te fiú vagy, talán meglepetésként hathat, de a nőknek sem mindig megy, sőt. Szóval beszéld meg vele. Ahogy mondják: Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.



Sok sikert!

2015. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak ne úgy, ahogy nekem jelezte a volt barátnőm (szakítással).
2015. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úgy, hogy megmondod neki. A férfiak nem értenek a jelekből, a duzzogásból, és utálják a "mi a baj?" "semmi" típusú párbeszédeket. Ülj le vele, mondd el, mit szeretnél. Ha utána sem változnak a dolgok, próbálkozz újra, és ha akkor sem, intsél pát neki és keresd meg az igazi párodat. Sok sikert a beszélgetéshez! (Mert sokukkal ez sem egy egyszerű menet.) :)
2015. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!