Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok találni egy normális nekem megfelelő lányt. Mit tegyek? 20/F

Figyelt kérdés

Próbálkozom már egy éve kb. netes beszélgetős oldalakon, facebookon, utcán mindig nézegetem a lányokat de nem jön össze. Mondták többen hogy helyes vagyok, jól öltözködöm, 170 cm vagyok és izmosabb normál testalkatú, adok magamra, szép autóm van, jobb anyagi háttérrel rendelkezem, egyetemre szeretnék járni. Normális fiúnak tartom magam. Buszon ilyen helyeken egyetlen egy lányon nem látom hogy szemezne velem, rámmosolyogna stb. Szórakozóhelyekkel még nem próbálkoztam.

Nagyon nehéznek tartom ezt az ismerkedést és mivel egy nap 10 órát dolgozom nincs is sok időm próbálkozni.



2015. aug. 11. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
járj ki barátokkal szabadidődben ide oda, bulizni, ott ha a haver bemutat egy szimpatikus lányt már van némi előnyöd. Buszon meg utcán ne azt nézd hogy melyik csaj bámul téged, mert nem fog senki. Max annyit tehetsz kinézel egy lányt te, elkezded bámulni és figyeled a reakciót zavarba tudod e hozni ezzel. De szerintem ezek nem a legjobb helyek arra, a netes társkereséssel meg tényleg minimális az esélyed, ismerkedős oldalakon. Akkor már inkább facen ismerősök ismerőseinél. DE 1 ne azt nézd hogy mióta nem megy, próbáld az okát megtalálni hogy miért és mindig vond le a tapasztalatot. 2) ne próbáld kétségbeesetten hajszolni a kapcsolatot, az rég nemjó, tanulj meg egyedül is jól lenni 3) közhely, de azért igaz, majd jön ha jönnie kell, persze tenni kell érte, de nem kell kétségbeesni
2015. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem...

40 f.

2015. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van baráti köröd? Szoktál járni rendezvényekre?
2015. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éve nincs barátnőm. Ismerősök ismerőseire ráírtam párszor de többen még csak vissza sem válaszoltak miután elolvasták az üzenetem, ami teljesen normális volt :((
2015. aug. 11. 09:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Barátaim sajnos nincsenek igazán
2015. aug. 11. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van valami hobbi, szabadidős tevékenység, ami érdekel?

Pl. facebookon rengeteg hobbi csoport van, ahol egy közösség része lehetsz, és ott is kialakulhat ilyen szimpátia, amiből lehet ismerkedni, eljársz programokra. Nem kell rögtön a közepébe csapni.

2015. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, az egyetemen is bőven lesz ismerkedési lehetőséged.
2015. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!