Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma egy pasinak ha egy lány túl szép?

Figyelt kérdés
Zavarja a férfiakat, ha a kiszemeltjük túl szép, népszerű a férfiaknál, szinte mindenkinek tetszik?
2015. aug. 10. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a csajon múlik, legalábbis magamból kiindulva. Az nem baj ha sok pasi barátod van, de az nem mindegy mennyit engedsz meg nekik, és meddig engeded őket közel. Tudtukra kell adnod, hogy van pasid és meghúztál egy határt a fiú barátoknak, hogy meddig. És a pasid tudtára kell hoznod hogy ezt megtetted.


Nekem volt egy csajom, hát elég rövid kapcsolat volt, nagyon sok fiú barátja volt és elég közel is engedte őket. Aztán tudtára adtam, hogy nem tetszik az amennyit megenged nekik. Aztán el is hajtotta őket egy ideig, aztán egyszer csak engem dobott és összejött az egyikkel :)


Szóval én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel mennyi fiú haverja van, de tényleg legyen egy határ. Ha valami van ne hozzájuk fusson és ne a pasija tudja meg másodiknak vagy épp utolsónak.

2015. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!