Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma egy pasinak ha egy lány túl szép?

Figyelt kérdés
Zavarja a férfiakat, ha a kiszemeltjük túl szép, népszerű a férfiaknál, szinte mindenkinek tetszik?
2015. aug. 10. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok-sok konfliktus van egy ilyen kapcsolatban, de gaznak nem gaz.
2015. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a pasin múlik. Ha egy féltékenykedős típus, és képes mérget, dühöt érezni a párja iránt amiatt mert ő sokaknak tetszik, akkor probléma, igen.

Ha kevés az önbizalma akkor meg azért gond, mert állandóan csak a nyomi hlyének fogja érezni magát a lány mellett.

Én azt mondom, egy pasi akárhogy is néz ki, legyen önbizalma, jó kiállása, jó humora, őszinteségen és bizalmon alapuljon a párkapcsolata és akkor tökmindegy hogy egy tündével jár, nem okoz gondot.

2015. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
46%
Akkortól már gond van, ha mindenkinek szétteszi a lábát egy-egy szép megjegyzés után. Ha ezt megtudja állni és van tartása, akkor no problem.
2015. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így működik ,volt egy csaj aki nem volt népszerű az iskolában,de viszont nagyon szép volt .
2015. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem probléma csak mind a 2 félnek tudni kell kezelni a helyzetet. De legfőképp a nőnek ha nagyon népszerű a férfiak szemében.
2015. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismerkedési fázisban vagyunk még. Ijesztő lehet ez a férfiaknál? Nem egy nagymenő, beképzelt típus.
2015. aug. 10. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen párfüggő.

Nekem volt olyan barátom akit teljesen kikészített, hogy más pasik rendszeresen bepróbálkoztak és volt olyan is, aki meg mérhetetlenül büszke volt rám ettől(is).

Bár gondolom, ha visszaélnék az ilyen helyzetekkel akkor az mindegyik pasi típusnak probléma lenne.


21/N

2015. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem egyàltalàn,sôt örülök is neki.
2015. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noren1989 ***** válasza:

Olyan nem létezik, legfeljebb a véralkoholom elérte a küszöbszintet.

25/F

2015. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne probléma. A lényeg hogy hűséges legyen a lány.
2015. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!